Anasayfa / Birinci Amatör Küme / Pakarda’dan Teşekkür

Pakarda’dan Teşekkür

Karaağaç Ardaspor başkanı Cesur Pakarda geçtiğimiz günlerde kulübe kazandırılan takım minibüsü ile ilgili bir açıklama yaparak özellikle minibüsün alımında katkıları olan 34 iş sahibine teşekkürlerini iletti. Pakarda açıklamasında “Kulübümüz adına alınan bir araç var. Karaağaç mahallesi şehir merkezine uzak bir mahalle olduğu ve gerek A-takımımızın gerekse alt yapı takımlarımızın antrenmanlarını ve maçlarını şehir merkezindeki sahalarda yaptıkları için ulaşımda büyük sorunlar yaşıyorduk. Her yıl sadece antrenmanlara gidip gelmek için 5 bin TL dolayında bir masraf yapıyorduk. A takımımızın yanı sıra alt yapılarda 5 kategoride mücadele veriyoruz. Ulaşım zorluğumuzu çözmek için kulübümüze bir araç almayı düşündük ve esnaf arkadaşlarımız ile yapmış olduğumuz görüşmeler sonunda bu düşüncemizi gerçekleştirdik. Hepsine teşekkür ediyorum. Kulüp aracımızın alınmasına 34 firmamız destek verdi. Bu kuruluşlar spora her zaman destek veren kuruluşlar. Tüm amatör takımlara destek veren firmalar. Onların sayesinde biz bu araca sahip olduk. Onların bu değerli katkılarına biz de bu firmalarımızın logolarını aracımızın üstünde yer vererek bir jest yapmak istedi. Bu kuruluşlarımız iyi ki varlar. Allah onları spor camiasından eksik etmesin. Bizler de yöneticiler olarak onların kıymetlerini bilelim. Onlar olmasa bizler hiçiz.

Şimdi aracımızla çocuklarımızı rahatlıkla antrenmanlara, maçlara götürüyoruz. Sonra da tek tek evlerine bırakıyoruz.

Bu vesile ile bir teşekkürü de Belediye Başkanımız Sayın Recep Gürkan’a etmek isterim. Belediyemizin verdiği destek de bir nebze olsun kulüplerimizin dertlerine derman oluyor” dedi.

Cesur Pakarda Spor Extra’yı da unutmamak gerektiğini sözlerine ekledi ve “Spor Extra’ya da teşekkürü unutmamak lazım. Edirne’de sporun nabzını tutan bir sitesiniz. Sizin sayenizde Edirne’de düzenlenen hemen hemen her spor aktivitesini, haberleri öğreniyoruz. Sizden takip ediyoruz. Bunun için iyi ki varsınız” dedi.

Check Also

Fatih SK – Genç Aslanlar : U15’de Finalin Adı

Edirne U15 Ligi 2019-2020 Sezonu şampiyonu bugün oynanacak final maçıyla belli olacak. Yarı finalde rakibi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!