Anasayfa / Birinci Amatör Küme / Rahmi Kandemir Bir Kez Daha Karaağaç Ardaspor’da

Rahmi Kandemir Bir Kez Daha Karaağaç Ardaspor’da

Geçtiğimiz sezon Edirne amatör futbol takımlarından Karaağaç Ardaspor’u çalıştıran, ama sezon sonunda bir süre takım çalıştırmayacağını açıklayarak bu görevinden ayrılan Edirne amatör futbolunun önde gelen teknik adamlarından Rahmi Kandemir ile Karaağaç Ardaspor yeniden anlaştı.

Taraflar  arasında bir süredir devam eden görüşmeler sonunda anlaşma sağlanınca Rahmi Kandemir tekrar Karaağaç Ardaspor’daki görevine geri döndü.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Karaağaç Ardaspor 2.Başkanı Zati Çerkez “Bizim kulüp olarak Rahmi hocamız ile aramızda sağlam dostluklara dayalı bir ilişkimiz var. Çalışmayacağını açıklamasından sonra da sürekli ilişkimiz vardı. Bu süreç içinde irtibatımızı hiç kesmedik ve başkanımız Cesur Pakarda, Genel Kaptanımız Sezer İravil ve ben hocamızla sürekli irtibat içinde olduk. Rahmi hoca da bize yardımlarını hiç esirgemedi. Bu süreçte tekrar birlikte çalışma konusunda fikir birliği oluşturduk ve tekrar takımın başına geçti. Hedefimiz Rahmi hoca ile birlikte şampiyonluk.

Gerek A-Takimımız gerekse alt yapılarımızı çalıştırmaya yeni sezonda da devam edecek.

Zengin bir kadromuz var. Rahmi hocamız bu kadroyla yeni sezonda en iyisini yapmaya çalışacak.

Biz kendisinden memnunuz o da bizimle birlikte olmaktan memnun. Çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 12 Kasım’da başlayacak olan 1.Amatör Küme maçlarına kadar takımımız lige hazır olacak. Rahmi hoca ile ilk hazırlık maçımızı Süper Amatör Lig ekiplerinden Yeni İmaretspor ile oynamıştık ve 4-4 berabere kaldık. Hocamızın yönetiminde sahada gösterilen performanstan memnun kaldık” dedi.

Check Also

Süper’de Haftanın Derbisi Osmanlıspor’un

Edirne Süper Amatör Futbol Ligi’nde6’ıncı hafta bugün oynanan maçlarla geride kalırken son şampiyon Osmanlıspor evinde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!