Anasayfa / Birinci Amatör Küme / Yönetimini Yenileyen Kırcasalih’te Hedef Şampiyonluk

Yönetimini Yenileyen Kırcasalih’te Hedef Şampiyonluk

2017 – 2018 Sezonunda 1.Amatör’de mücadele edecek olan Kırcasalihspor  sezon hazırlıklarını Kırcasalih belde sahasında sürdürüyor

Kısa bir süre önce kongreye giderek yönetimi baştan aşağı yenileyen ve tamamı genç ve esnaflardan oluşan bir yönetim oluşturan Kırcasalihspor transferleri ile de dikkat çekiyor.

Kırcasalihspor, Süper Amatör takımlarının peşinden koştuğu Süper Amatör patentli oyuncular Ulaş Bozkurt, Olcay Ayyıldız ve Erdel Enez’i son gün transfer ederek 1.Amatör’de iddialı olacağını  ortaya koydu.

Transfer edilen oyunculara idmandan sonra Kırcasalihspor forması giydirilerek basına tanıtıldı. Kırcasalihspor’un eski As Başkanı  ve şimdi ise çiçeği burnundaki yeni kulüp Başkanı Gökhan Gezici  yaptığı açıklamada “Hedefleri açık bir takımız, bu yılda büyük Kırcasalihspor olarak en güzel şekilde en iyi yerlere geleceğimize inanıyorum. 2.Amatör kısa süren bir sezon.  Bu yıl 1.Amatörde daha uzun bir sezon geçireceğiz.  Bunun için gerekli mevkilere 3 – 4 transfer yaptık. Ayrıca gençlerden de 4 oyuncu takviyemiz oldu. . Biz Kırcasalihspor olarak köklü bir kulübüz. Kırcasalihspor’un geçmişi belidir. Sürekli başarılara dayanan, her yıl kupa getiren bir kulüptük. Yıllardır gerek bizlerden, gerek yönetimden ve halktan kaynaklı ufak tefek hatalarımız oldu .Ama biz yine Allah’ın izni ile ayağa kalktık. Biz artık bu saatten sonra yürümeceğiz, direk koşmaya başlayacağız. Geçen yıl ligi şampiyon olarak bitirmek az bir şey değil. Kırcasalih’te büyük bir yankı uyandırdı. Bunun verdiği heyecanla bu yıl da hedeflerimiz büyüktür. Ufak oynamayacağız, büyük oynayacağız. Her hafta düzenli olarak idmanlarımızı yapacağız. Haftanın 3 günü çalışmamızı her zaman yapacağız. O, eski günler geride kaldı” dedi. Gezici konuşmasına  eski başkan Güven Özkan’ın başkanlığı bırakıp kongreye gitmeleriyle ilgili bilgilerle devam ederek “Güven başkanımız bizim fahri başkanımızdır. Sağlık sorunları nedeniyle başkanlığı bırakmak zorunda kaldı. Yine başımızd.a Allah onu bizim başımızdan eksik etmesin. Her şekil ve koşulda bizlere sahip çıkan ve tecrübelerine dayanarak fikir alışverişi yaptığımız, sevdiğimiz bir büyüğümüzdür” dedi.

Kırcasalihspor’un  yeni yöneticilerinden olan Samet Ertaş’da  “Yeni isimlerden oluşan bir yönetimiz.  Bu  sene yeni transferler ile beraber iyi bir kadro oluşturduğumuzu düşünüyoruz. Geçen yıl da 2.Amatör’de şampiyon olduk. Bu sene de hedefimiz şampiyonluk. Bir üst lige yükselmeyi düşünüyoruz. Bunun için yönetim ve başkanımız Gökhan Gezici ile birlikte  elimizden geleni yapmaya hazırız. Kırcasalihspor’un en iyi yerde olmasını istiyoruz” açıklamasında bulundu.

(Mert Soylu-Spor Extra)

Check Also

Fatih SK – Genç Aslanlar : U15’de Finalin Adı

Edirne U15 Ligi 2019-2020 Sezonu şampiyonu bugün oynanacak final maçıyla belli olacak. Yarı finalde rakibi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!