Anasayfa / Genel / Edirnespor-Gaziosmanpaşaspor Maçında Bariz Hakem Hatası (Video Haber)

Edirnespor-Gaziosmanpaşaspor Maçında Bariz Hakem Hatası (Video Haber)

Edirnespor-Gaziosmanpaşaspor arasında 5 Kasım Pazar günü Edirne 25 Kasım Stadında oynanan ve 1-1 beraberlikle sonuçlanan  BAL 12.Grup 7.hafta karşılaşmasında  hakem hatası yaşandı.

Maçın hakemi Engin Uğur Edirnespor’un kazandığı penaltıdan birkaç dakika önce Gaziosmanpaşaspor kaptanı Evren’e sarı kart gösteriyor.

Maçın 42.dakikasında Uğur Kapısız GOP ceza sahası içinde kaptan Evren tarafından düşürülüyor. Maçın hakemi penaltı noktasını gösteriyor. Evren’in kurallara göre bir sarı kart daha görmesi gerekiyor ama hakem Engin Uğur yan taraftan gelen ve hakeme bir şeyler söyleyen GOP’un 22 numaralı oyuncusuna sarı kart gösteriyor ve Evren’e vermesi gereken sarı kartı “unutuyor ve Evren oyundan atılmaktan kurtuluyor. Kurtulmakla da kalmıyor ve takımının 45.dakikada kazandığı penaltıyı kullanarak 1-1 eşitliği yakalıyor.

Spor Extra farkıyla, görüntüleriyle izleyebilirsiniz.

Videonun 1.42 dakikasında 10 numara Evren  Sarı Kart görüyor

Videonun 2.53 dakikasında  Evren Uğuru ceza sahası içinde düşürüyor .Penaltı

Videonun 2.58 dakikasında  sol taraftan 22 numaralı oyuncu hakeme doğru geliyor. Muhtemelen ağır itirazları var ve hakem ona  sarı kart gösteriyor ve Penaltıya sebep olan Evren’e sarı kartı vermiyor. Verse Evren ikinci sarıdan kırmızı alarak oyundan atılacak ve GOP 10 kişi kalacak.

Evren, hakemin unuttuğu sarı kartla oyunda kalıyor, kaldığı gibi de 45.dakikada GOP’un kazandığı penaltı atışını kullanıyor ve takımına beraberliği getiriyor. (Videonun 5.dakikası)

Check Also

Hakemler, Futbolcular, Antrenör ve Yöneticiler Melih Altınok İçin Oynayacaklar

Edirne amatör futboluna uzun yıllar futbolcu olarak hizmet ettikten sonra aktif futbol yaşamına antrenör olarak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!