Anasayfa / Yazarlar / GALİBİYETTE HEMEN PAYLAŞIM VAR DA, YENİLGİLERDE HEMEN PAYLAŞIM NEDEN YOK !!??

GALİBİYETTE HEMEN PAYLAŞIM VAR DA, YENİLGİLERDE HEMEN PAYLAŞIM NEDEN YOK !!??

Genelde böyledir işte.  Ama spor bu, yener veya yenilirsin.  Ama maçlar deplasmanda olunca, TBF’de istatistik yayın yapmayınca takımlarımızın maçlarından haber alamıyoruz. Maalesef  sadece maç sonuçları, olar da geç açıklanıyor  takımların resmi internet veya sosyal medya sayfalarında.

Peki Edirne’deki maçlara gelen seyirci maç sonuçlarını bir tarafa bırakalım, periyot sonuçlarını dahi bilmiyor.  Ancak yazı yazmak veya taraftarlar maçla ilgili sonuçları Spor Extra veya taraftar guruplarından öğreniyor.

Sevgili yöneticiler böyle yapmayın, takımlarımızın deplasmanda oynadığı maçlardan sık sık haberdar edin. Herkesin akıllı telefonları var. Periyot periyot, devre devre skor paylaşmak zor olmasa gerek.

Doğru mudur bilmem ama ben bir taraftar olarak her maçı öğrenmek isterim.

Şu yazımı yazdığım saat 18.00 sıraları Edirnespor erkek basketbol takımının maç sonucunu ancak öğrendim. Onu da MANİSADA YAŞAYAN ESKİ BİR TOPTANCIM VARDI, ONA RİCA ETTİM.  HABERİ DE ONDAN ALIYORUM DOĞRUMUDUR YALAN MIDIR BİLMEM AMA.

Kısaca bir not geldi posta güvercinimden. Edirnespor maça çok dirençsiz başlamış, ve savunma düzenini oturtamadığı için de oyun hep Manisa’nın kontrolünde geçmiş.

3’üncü ve 4’üncü çeyrek başlarında Edirne savunması biraz hareketlense bile Manisalı oyuncuların ceza kesici oyunları ile attıkları toplar çemberden rahat girince maçın skorunu belirlemişler ve maçı 17 sayı farkla Manisa almış.

Sağlık olsun daha çok maçlar var hatta daha yenileceğimiz maçlar da olacak, ama hep önümüze bakmamız lazım.

26.Kasım Pazar saat 17.00’de Mamak Belediye Edirne’ye geliyor.  Takımımıza bu uzun maratonda bol şanslar dilerim.

Hayırlı haftalar dileğiyle

Amıca 65

 

Check Also

Nam-ı diğer İmparatoros

En son yazımızı Çanakkale Dardanel maçı öncesi yazmıştık. Her şey güllük gülistanlık iken Orhan Tetik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!