Anasayfa / Birinci Amatör Küme / Küçükpazar’ın Gücü Yetmedi

Küçükpazar’ın Gücü Yetmedi

1.Amatör Küme A-Grubunda ilk haftayı maç yapmadan geçiren Küçükpazarspor ve ilk hafta maçında evinde Karaağaç Ardaspor’a 3-2 mağlup olan Yeni Karpuzluspor ikinci hafta maçında Saraçhane 2 Nolu sahada karşılaştılar.

Küçükpazarspor maçın henüz başında bulduğu gol ile öne geçmeyi başarsa da bunu koruyamadı ve maçtan 5-1 gibi farklı bir mağlubiyetle ayrıldı.

Yeni Karpuzluspor 1-0 geriye düşse de telaşa kapılmayarak ilk 30 dakika içinde skoru 3-1 lehine çevirmeyi başardı ve ilk yarı 3-1 Yeni Karpuzlu lehine sonuçlandı.

Dakida 3’de kornerden gelen topa Recep kafası ile dokundu ve Küçükpazar 1 -0 öne geçti. Fakat Küçükpazarspor’un bu avantajı uzun sürmedi ve sadece 2 dakika sonra 5. Dakikada  Rıdvan’ın golü ile Karpuzlu 1 -1 beraberliği yakaladı.

Yeni Karpuzlu 10.dakikada Yılmaz ile bir gol daha bulunca skoru 2-1 lehine çevirdi. 10 dakika içinde gelen 3 gol bir anlamda maçın daha da gollü geçeceğinin göstergesi oldu.

Yeni Karpuzlu ileri uçta özellikle Sergen ile etkili olarak sürdürdüğü maçın 34.dakikasında penaltı kazandı ve Barış’ın kullandığı penaltı atışı ile 3-1 öne geçti ve ilk yarı Yeni Karpuzlu lehine 3-1 tamamlandı.

Maçın 84’üncü dakikasına kadar maç karşılıklı ataklar ile geçti.  Küçükpazar varlık gösterse de oyunda son vuruşları yapmayı beceremedi

Dakika 84. ‘de Sergen’in golü ile Yeni Karpuzlu skoru 4-1 yaptı.

Maçın bu skorla tamamlanması beklenirken 90’ıncı dakikada Yeni Karpuzlu Kemal’in golü ile perdeyi kapattı ve maçtan da 5-1 galip ayrılmayı başararak ikinci haftayı 3 puanla kapamasını bildi.

Hakemler: Barış Cebeci, Gürkan Yörük, Murat Can Kaçar

Küçükpazarspor: Sercan, Mustafa, Murat, Ahmet, Muhammet, Recep, Barış, İlkay, Asallettin, Oktay, Mehmet

Yeni Karpuzluspor:İsmail, Türkün, Kemal, Celalettin, Orhan, Günay, Rıdvan ,Enes, Yılmaz, Sergen, Barış

(Melih Altınok-Spor Extra)

Check Also

1.Amatör’de 2. Hafta Geride Kaldı

Edirne 1. Amatör Futbol Ligi 2’inci hafta maçları bugün A Grubu’nda 4, B Grubu’nda 3 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!