Anasayfa / Birinci Amatör Küme / Ayşekadınspor’da İlginç Bir Yeniden Yapılanma

Ayşekadınspor’da İlginç Bir Yeniden Yapılanma

Edirne 1.Amatör Küme B.Grubu takımlarından Ayşekadınspor yeni bir yapılanmaya gitti

Ayşekadınspor Başkanı Önder Özcan Ayşekadınspor’un daha güçlü olabilmesi için  yapılan çalışmalar sonrasında As Başkan Erkut İşbeğendiren’inde içimde olduğu Sportif Direktör, Başkan ve yönetimden oluşam bir yapı oluşturuldu.

Sportif Direktörlüğe Umut Topsel başkanlık edecek. Ayşekadınspor Başkanı Önder Özcan’da yeni oluşan Sportif Direktörlük departmanında görev yapacak.

Sportif Başkan Umut Topsel ve ekibine güvenim sonsuzdur dedi.

Sportif Direktörlük departmanında Umut Topsel’in başkanlık yapacağı yeni oluşumda yapılan görev dağılımı şöyle;  Sportif Direktör Yardımcısı Mesut Altay, Sportif Teknik Sorumlu Yalçın Seçkin, Sportif Teknik Sorumlu Emre Bodur. As Başkan Erkut İşbeğendiren ise Sportif Futbol Şube Sorumlusu oldu.

Sportif Başkan Umut Topsel ”Bu görev için bizleri onurlandıranlara teşekkür ederiz. Ayşekadınspor için her şeyi yapmaya hazırız. Kulübü daha ileriye taşımak için taşın altına elimizi koymuş bulunmaktayız. Ekibimiz güçlü ve istekli bir şekilde çalışmalarını yürütecektir. Ayrıca eksik olan bölgelere araştırmalarımız devam ediyor. Ara transfer döneminde bu eksiklikleri gidereceğiz. ” dedi.

(Mert Soylu-Spor Extra)

Check Also

1.Amatör’de 2. Hafta Geride Kaldı

Edirne 1. Amatör Futbol Ligi 2’inci hafta maçları bugün A Grubu’nda 4, B Grubu’nda 3 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!