Anasayfa / Altyapılar / Alt Yapılarda Gol Yağmuru Devam Ediyor

Alt Yapılarda Gol Yağmuru Devam Ediyor

Edirne alt yapı liglerinden U14 ve U16 liglerinde ikinci yarı maçları 25 Kasım Cumartesi günü oynanan olan 6 karşılaşma ile devam etti..

U16 B-Grubunda ve U14 C ve D-Gruplarında maç oynanmayan haftada U16 A-Grubunda DSİ zirve mücadelesi yaptığı Saraçhanespor’u 2-0 mağlup ederek büyük bir avantaj sağladı ve puanını 12’ye çıkararak averajla ve maç fazlasıyla liderliğe yükseldi. Saraçhanespor bu sonuçla 12 puanda kalarak üçüncü sıraya indi. İkinci sırada haftayı maç yapmadan geçiren 12 puanlı ve bir maç eksiği olan Edirnespor bulunuyor.

U14’lerde de A-Grubunda Şükrüpaşa haftayı maç yapmadan geçirse de16 puanla liderliğini sürdürüyor. Yeni kurulan ve bu sezon ilk kez alt yapı liglerine katılan Fatih SK, Enderspor’u 12-0 mağlup ederek 12 puanla ikinci sırada.  Köprücespor’u 9-0 mağlup eden DSİ’de yine 12 puanla üçüncü sırada haftayı kapadı.

B-Grubunda Tuncaspor, Yıldırım GB  karşısında 9-4 galip gelerek 15 puanla liderliğini devam ettirirken en yakın takipçisi Genç Aslanlar’da 10-1’lik Mega Genç galibiyetiyle 12 puanla ikinci sıradaki yerini korudu.

Alt yapı liglerinde 52 golün atıldığı haftada alınan toplu sonuçlar şöyle;

 U16

A-Grubu

Saraçhanespor  0-2  DSİ

Tuncaspor 0-5 Yeni İmaretspor

U14

A-Grubu

DSİ 9-0 Köprücespor

Enderspor 0-12 Fatih SK

B-Grubu

Genç Aslanlar 10-1 Mega Genç

Yıldırım GB 4-9 Tuncaspor

Check Also

Toprak Kuday U14 Trakya Karmasında

U14 Milli Takımı Trakya Karması’nı oluşturmak için yapılan seçmelerde Edirne DSİ Spor’dan Toprak Kuday 18 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!