Anasayfa / Süper Amatör Lig - Bölgesel Amatör Lig / “Amaç Osmanlıspor’u Bitirmekse, Söyleyin Ligden Çekilelim”

“Amaç Osmanlıspor’u Bitirmekse, Söyleyin Ligden Çekilelim”

Edirne amatör futbol kulüplerinin son günlerde giderek artan serzenişlerine bir yenisi daha eklendi. Süper Amatör Lig takımlarından Osmanlıspor Kulübü’nün yöneticisi Kerim Çelik sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada hakem ve gözlemcilere seslenerek adaletli olmaları çağrısı yaptı. Osmanlıspor bitirilmek isteniyorsa “Açık söyleyin  takımı hemen ligden çekelim” dedi.

Osmanlspor yöneticisi Kerim Çelik’in açıklaması şöyle;

“Osmanlıspor olarak 3 maç saha kapama cezası aldık. Bunu normal karşılıyoruz, ağır bir ceza, bunu hakketmedigimiz halde. Rapora sayın gözlemci yalan rapor yazarak bize bu cezayı kestirdi. Sahaya bir seyirci girdi 50 kişi yazıldı. Ben soruyorum gözlemci hocamız hepsine kimlik kontrolü mü yapmış acaba? Oysa aynı hafta Saraçhane İmaret maçında sahaya giren bir dünya seyirci, kavgalar. Yine bu hafta Havsa – Karlıova maçında çıkan olaylar. Ama bakıyorum raporlar bir şey olmamış gibi yazılıyor. Sayın hakem kurulu ve gözlemci hocalarımız lütfen adaletli olun. Amaç Osmanlıspor’u bitirmekse buna gerek yok. Açık açık söyleyin takımı ligden hemen çekelim.  Bizler bu kadar emek harcayıp bu takımları bu liglere çıkarıyoruz.  Bu kulüpler olmasa sizler de olamazsınız. Bunu unutmayın, lütfen adaletli olun.”

Check Also

Süper’de Haftanın Derbisi Osmanlıspor’un

Edirne Süper Amatör Futbol Ligi’nde6’ıncı hafta bugün oynanan maçlarla geride kalırken son şampiyon Osmanlıspor evinde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!