Anasayfa / Voleybol / Havsa’nın Parlayan Yıldızı Havsa Belediyesi Gençlikspor Kulübü

Havsa’nın Parlayan Yıldızı Havsa Belediyesi Gençlikspor Kulübü

Havsa Belediyesi Gençlik Kulübü Başkanı Tuncay Çıray hafta sonunda oynadıkları Voleybol maçı öncesinde  hem Voleybol branşı ile hem de kulübün geneli hakkında açıklamalarda bulundu.

Tuncay Çıray yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Havsa Belediyesi Gençlikspor Kulübü adı altında çeşitli etkinliklerimiz var. Teakwondo, Halk Dansları ve Voleybol branşlarında faaliyet gösteriyoruz.

Voleybol’da 100 sporcumuz ile faaliyet gösteriyoruz. Bunları 4 yaş grubu halinde belirledik. Havsa Belediyesi Gençlikspor Kulübü Voleybol takımını Sinem Danacı hocamız çalıştırıyor. Geçen yıl Voleybol Yıldızlar Ligi kategorisinde il şampiyonu olmuştuk.

Amacımız çocuklarımızın spor yapmasını sağlamak, onların okuldan arda kalan zamanlarında buralardaki spor alanına, sosyal etkinliklerine katılmak temel amacımız. Mutlaka tabii ki başarılı olmak ta hedeflerimiz arasındadır. Ama asıl amacımız çocuklarımızın spor yapmalarını, Türk sporuna katkıda bulunmalarını sağlamak. Bu yüzden etkinlerimize voleybol olsun, halk dansları olsun, teakwondo olsun etkinliklerimize tüm çocuklarımızı davet ediyoruz. Bu tür etkinlikler çocuğun gelecek hayatında, gerek eğitim hayatında ve sosyal hayatında bu tür etkinliklerin son derece önemli olduğunu düşünmekteyiz. Bu yüzden tüm çocuklarımızı Havsa Belediyesi Gençlikspor Kulübü çatısı altında bu tür etkinlere davet ediyoruz. Bu bağlamda biz Havsa Belediyesi Gençlikspor Kulübü olarak Havsa Belediyesi Başkanımız Oğuz Tekin’e yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Kulübümüzü epey desteklemektedir. Çalışmalarımız her daim devam ediyor. Voleybol maçlarında gelen sporculara ve bizim sporcularımıza hepsine başarılar dilerim. Bu bir spor, sevgi ve kardeşlik. Her zaman centilmence geçsin. İyi olan kazansın. Tüm takımlara başarılar dilerim” dedi.

 

Check Also

Voleybolcular Biga’dan Galibiyetle Döndü

  Edirne Belediyesi Edirnespor bayan voleybol takımı hafta arasında oynanan Türkiye Bayanlar Voleybol 2.Ligi 2.Grup …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!