Anasayfa / Altyapılar / Elmalıdan Fatih SK’nın Çalışmalarını Anlattı

Elmalıdan Fatih SK’nın Çalışmalarını Anlattı

2017-2018 Edirne Amatör Futbol Sezonu’nun başlaması az bir süre kala kurulan Fatih Spor Kulübü gerek futbol okulu çalışmalarıyla ve ilk kez katıldığı U14 liginde aldığı başarılı sonuçlarla dikkatleri üzerine çekmeye başlarken kulübün kurucularından ve antrenörlerinden Bekir Elmalıdan gazetemize açıklamalarda bulundu.

Bekir Elmalı’dan açıklamasında yaptıkları çalışmalara yer verirken Pazar günü 9 oyuncularını Florya Galatasaray Metin Oktay Tesislerinde antrenmana çıkardıklarını belirtti.

Elmalıdan’ın açıklamaları şöyle;

“Kısa bir süre önce kurduğumuz Fatih Spor Kulübü çalışmalarımızı çok kısa bir sürede toparlayıp 2004 d0ğumlu oyunculardan oluşturduğumuz U14 takımımızla Edirne U14 Futbol Ligi’nde iyi bir yol kat ettik. Diğer yaş gruplarında da aynı başarıyı yakalamak istiyoruz.

Spor okulumuzda çalışmalarımız devam etmektedir. Gayet güzel çalışmalar yapıyoruz. Sporda Edirne için yatırımlarımız devam edecektir. Uzun yıllar Edirne amatör sporuna hizmet verdik ve şimdi de Fatih SK altında devam edeceğiz. Sistemli ve programlı bir şekilde çalışıyoruz.

Ayrıca Pazar günü ikili ilişkilerimiz sonunda 9 oyuncumuz İstanbul Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Galatasaray alt yapı antrenörleri gözetiminde antrenmana çıktılar.Bir nevi seçmeler katıldık ve bizi bir kez daha izlemek için davet ettiler. Oyuncularımıza verdiğimiz değer ve futbol anlayışımızdan ötürü bizi tebrik ettiler. Bu tür çalışmalarımız bir kerelik olmayacak, artarak sürecektir.”

Check Also

U13 ve U19’da 8.Hafta Maçları

Edirne U15 ve U19 Futbol Liglerine 15 Şubat Cumartesi günü oynanacak maçlarla devam edilecek. Maç …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!