Anasayfa / Voleybol / Kırcasalih Maden Lige Dönüyor

Kırcasalih Maden Lige Dönüyor

Gerek profesyonel liglerde gerekse alt yapılarda Edirne voleyboluna yıllarca hizmet veren Kırcasalih Madenspor  3.Lig mazisinden sonra şimdi de katılacağı Bölgesel Lig ile parkelere geri dönüyor.

3 yıl önce Türkiye Voleybol Bayanlar  3.Lig’inde mücadele eden ancak maddi imkansızlıklar nedeni ile ligden düşerek dağılma noktasına gelen kulüp şimdi küllerinden yeniden doğarak yeniden  Türkiye Voleybol Bayanlar Bölgesel Ligi ile parkelere geri dönecek. Kırcasalih Madenspor gerekli evrakları tamamlayarak Türkiye Voleybol Federasyonu’na Bölgesel Lig başvurusunu yaptı.

Kırcasalih Madenspor Kulüp Başkanı Nurullah   Işık  Spor Extra’ya  konuyla ilgili bir açıklama yaparak “Yıllarca 3.Lig’de yer alan  Bayan Voleybol takımınız maddi olanaksızlıkların da getirdiği zor şartlardan dolayı ligden düşmüştü. Bir süre ara verdikten sonra yeniden voleybol sahalarına dönme kararı aldık. Bölgesel Lig ile beraber yeniden voleybol için mücadele edeceğiz. Kurduğumuz yeni takım çalışmalarını epeydir sürdürüyor. Federasyona yatırılan katılım ücreti ve başvuru sonrası lige katılmaya kabul gördük.  Amacımız Bölgesel Lig’de şampiyon olup 2.Lig’de mücadele etmektir” dedi.

Check Also

Voleybolcular Biga’dan Galibiyetle Döndü

  Edirne Belediyesi Edirnespor bayan voleybol takımı hafta arasında oynanan Türkiye Bayanlar Voleybol 2.Ligi 2.Grup …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!