Anasayfa / Diğer Spor Haberleri / Trakya Birlik Türkiye Şampiyonası’nda

Trakya Birlik Türkiye Şampiyonası’nda

Trakya Birlik Spor Kulübü Erkek Serbest Güreş Takımı 10 sıklette 70 kulüpten yaklaşık 500 sporcunun minderde mücadele edeceği ve 21-24 Aralık tarihleri arasında Adana’da düzenlenen Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası’na katıldı.

Trakya Birlik güreşçileri 24 Aralık Pazar günü sona erecek olan şampiyonada başarılı olmak için minderde ter dökecekler.

Süper Lig’de B-Grubunda

Bu sezon Türkiye Büyükler Serbest Güreş Süper Ligi’nde mücadele edecek olan Trakya Birlik Erkek Serbest Güreş Takımı, ligde mücadele edecek 14 takımın temsilcilerinin de karıldığı toplantı sonucu yapılan kura çekimi sonunda B-Grubunda mindere çıkacaklar.

B-Grubunda Trakya Birlik’in rakipleri Ankara ASKİ SK, İstanbul Sancaktepe SK, İstanbul BŞB, Çoroum Belediye SK, T.K.İ Spor Kulübü ve Tokat Belediyesi SK olarak belirlenirken A-Grubunda da  Tedaş SK,Bursa BŞB, Kahramanmaraş BŞB, Ankara İlbank SK, Erzurum BŞB, İstanbul Bahçelievler SK ve Balıkesir BŞB mücadele edecekler.

(Spor Extra Haber Merkezi)

Check Also

Kırkpınar’ın Yağları Teslim Edildi

Uzun yıllardır Kırkpınar’ın yağ sponsorluğunu yapan Trakya Birlik Genel Müdürlüğü, 658’inci Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!