Anasayfa / Birinci Amatör Küme / 1.Amatör’de Erteleme Haftası

1.Amatör’de Erteleme Haftası

Edirne 1.Amatör Küme’de hava şartları ve emniyet güçlerinin olmaması gibi çeşitli nedenlerle ilk yarıda normal program çerçevesinde oynanamayan 3 karşılaşma 7 Ocak Pazar günü oynanacak.

A-Grubunda tek erteleme karşılaşması olan Karaağaç Ardaspor-Uzunköprü Aşçıoğluspor maçı 7 Ocak Pazar günü saat 14:00’de Yıldırım İbrahim Acar Sahasında oynanacak.

Maç güvenlik kuvveti olmadığı gerekçesiyle maçın hakemi tarafından başlamadan tehir edilmişti.

Karaağaç Ardaspor 1.Amatör Küme A-Grubunda 1 maç eksiği ile 16 puanlı lider Kirişhanespor’un 4 puan altında ikinci sırada yer alıyor. Karaağaç Ardaspor’un bu maçı kazanması halinde puanı 15’e çıkacak ve ikinci yarıya girerken liderle arasında 1 puan fark kalacak.

Uzunköprü Aşçıoğluspor grupta sonuncu sırada ve sadece 1 puanı bulunuyor.

B-Grubunda ilk yarıda 3 karşılaşma tehir edilmişti. Bunlardan ikisi 7 Kasım Pazar günü oynanacak.

Lider konumda olan Lapaşaspor, grupta play off iddiası bulunan Kırcasalihspor ile Havsa İlçe Stadında karşılaşacak. Maçın başlama saati 14:00.

Lalapaşaspor kazanması halinde en yakın takipçisi Kazanovaspor ile arasındaki puan farkını 5’eçıkaracak ve Kazanovaspor’un muhtemelen bir hafta sonra oynayacağı Subaşıspor ile yapacağı erteleme maçını bekleyecek.

7 Ocak Pazar günü B-Grubunda oynanacak olan ikinci erteleme maçı Subaşıspor ile DSİ arasında. Saat 14:00’de Subaşı beldesinde oynanacak maç daha önce güvenlik güçlerinin sahaya geç gelmesi nedeniyle tehir edilmişti.

Check Also

Bu Mağlubiyet Hiç İyi Olmadı

Her iki takım için de sonucun çok önemli olduğu TBL 10’uncu hafta karşılaşmasında Edirnespor rakibi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!