Anasayfa / Birinci Amatör Küme / 1.Amatör’de Erteleme Haftası

1.Amatör’de Erteleme Haftası

Edirne 1.Amatör Küme’de hava şartları ve emniyet güçlerinin olmaması gibi çeşitli nedenlerle ilk yarıda normal program çerçevesinde oynanamayan 3 karşılaşma 7 Ocak Pazar günü oynanacak.

A-Grubunda tek erteleme karşılaşması olan Karaağaç Ardaspor-Uzunköprü Aşçıoğluspor maçı 7 Ocak Pazar günü saat 14:00’de Yıldırım İbrahim Acar Sahasında oynanacak.

Maç güvenlik kuvveti olmadığı gerekçesiyle maçın hakemi tarafından başlamadan tehir edilmişti.

Karaağaç Ardaspor 1.Amatör Küme A-Grubunda 1 maç eksiği ile 16 puanlı lider Kirişhanespor’un 4 puan altında ikinci sırada yer alıyor. Karaağaç Ardaspor’un bu maçı kazanması halinde puanı 15’e çıkacak ve ikinci yarıya girerken liderle arasında 1 puan fark kalacak.

Uzunköprü Aşçıoğluspor grupta sonuncu sırada ve sadece 1 puanı bulunuyor.

B-Grubunda ilk yarıda 3 karşılaşma tehir edilmişti. Bunlardan ikisi 7 Kasım Pazar günü oynanacak.

Lider konumda olan Lapaşaspor, grupta play off iddiası bulunan Kırcasalihspor ile Havsa İlçe Stadında karşılaşacak. Maçın başlama saati 14:00.

Lalapaşaspor kazanması halinde en yakın takipçisi Kazanovaspor ile arasındaki puan farkını 5’eçıkaracak ve Kazanovaspor’un muhtemelen bir hafta sonra oynayacağı Subaşıspor ile yapacağı erteleme maçını bekleyecek.

7 Ocak Pazar günü B-Grubunda oynanacak olan ikinci erteleme maçı Subaşıspor ile DSİ arasında. Saat 14:00’de Subaşı beldesinde oynanacak maç daha önce güvenlik güçlerinin sahaya geç gelmesi nedeniyle tehir edilmişti.

Check Also

1.Amatör Küme Bol Gollü Sona Erdi

Edirne 1.Amatör Küme 2017-2018 Sezonu bugün oynanan maçlarla sona erdi. Karaağaç Ardaspor ve Lalapaşaspor şampiyonluk …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!