Anasayfa / Birinci Amatör Küme / Karaağaç Arda Erteleme Maçına Hazır

Karaağaç Arda Erteleme Maçına Hazır

2 hafta önce devre arasına giren 1.Amatör Küme’de ilk yarıda çeşitli nedenler dolayısıyla 3 karşılaşma oynanamamıştı.

1.Amatör Küme A-Grubunda 1 maç eksiği ile 12 puanla 2.sırada bulanan Karaağaç Ardaspor’un Uzunköprü Aşçıoğluspor ile  Yıldırım İbrahim Acar Sahasında oynanması gereken karşılaşma emniyet kuvvetleri gelmediği için karşılaşmanın hakemi  tarafından ertelenmiş ve 6 Ocak Pazar günü karşılaşmanın oynanmasına karar verilmişti.

Dün akşam Saraçhane 1 no’lu sahasında yaptığı antreman ile karşılaşma saatini bekleyen Karaağaç Ardaspor’da sakat ve cezalı oyuncu bulunmazken Ardaspor Teknik Direktörü Rahmi Kandemir  Sporextra’ya yapmış olduğu açıklamada “ Bildiğiniz üzere 1.Amatör ve Süper Amatör Ligleri devre arasına girdi. Bizim 1 maçımız güvenlik kuvvetleri gelmediği için hakemin takdiri ile ileri bir tarihe ertelenmişti. Biz disiplinimizden taviz vermeyerek aynı ciddiyet ile karşılaşmaya hazırlanıyoruz, karşılaşmayı kazanarak Kirişhane ile aramızdaki puan farkını 1 e indirmek istiyoruz. Sakat ve cezalı oyuncumuz yok. Takımda moraller oldukça yüksek ve bu akşam A Takım ile Genç Takım arasında çift kale maç yaptık. Seyircilerimizi bu hafta Yıldırım İbrahim Acar Sahasında oynanacak karşılaşmaya davet ediyorum.”dedi.

Check Also

Çarşı, Süloğlu’na Karşı Farklı Kazandı

Edirne 1.Amatör Küme A-Grubunda 6’ıncı hafta karşılaşmasında Çarşıspor, grubun güçlü ekiplerinden Süloğluspor karşısında 9-3 galip …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!