Anasayfa / Birinci Amatör Küme / Karaağaç Arda Erteleme Maçına Hazır

Karaağaç Arda Erteleme Maçına Hazır

2 hafta önce devre arasına giren 1.Amatör Küme’de ilk yarıda çeşitli nedenler dolayısıyla 3 karşılaşma oynanamamıştı.

1.Amatör Küme A-Grubunda 1 maç eksiği ile 12 puanla 2.sırada bulanan Karaağaç Ardaspor’un Uzunköprü Aşçıoğluspor ile  Yıldırım İbrahim Acar Sahasında oynanması gereken karşılaşma emniyet kuvvetleri gelmediği için karşılaşmanın hakemi  tarafından ertelenmiş ve 6 Ocak Pazar günü karşılaşmanın oynanmasına karar verilmişti.

Dün akşam Saraçhane 1 no’lu sahasında yaptığı antreman ile karşılaşma saatini bekleyen Karaağaç Ardaspor’da sakat ve cezalı oyuncu bulunmazken Ardaspor Teknik Direktörü Rahmi Kandemir  Sporextra’ya yapmış olduğu açıklamada “ Bildiğiniz üzere 1.Amatör ve Süper Amatör Ligleri devre arasına girdi. Bizim 1 maçımız güvenlik kuvvetleri gelmediği için hakemin takdiri ile ileri bir tarihe ertelenmişti. Biz disiplinimizden taviz vermeyerek aynı ciddiyet ile karşılaşmaya hazırlanıyoruz, karşılaşmayı kazanarak Kirişhane ile aramızdaki puan farkını 1 e indirmek istiyoruz. Sakat ve cezalı oyuncumuz yok. Takımda moraller oldukça yüksek ve bu akşam A Takım ile Genç Takım arasında çift kale maç yaptık. Seyircilerimizi bu hafta Yıldırım İbrahim Acar Sahasında oynanacak karşılaşmaya davet ediyorum.”dedi.

Check Also

Yenimahallespor Transfer Çalışmalarına Başladı

Geçtiğimiz sezon Edirne 1.Amatör Küme A-Grubunda mücadele eden Havsa Yenimahallespor yeni sezon hazırlıklarına başladı. Kulübün …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!