Anasayfa / Birinci Amatör Küme / 1.Amatör Küme 9.Hafta Toplu Sonuçları

1.Amatör Küme 9.Hafta Toplu Sonuçları

Bugün oynanan 5 karşılaşma ile Edirne 1.Amatör Küme 9.haftası sona erdi.

Kirişhanespor’un  maç yapmadan geçirdiği haftada A-Grubunda lider Karaağaç Ardaspor deplasmanda Havsa Yenimahalle karşısında 3-1 galip gelerek liderliğini 21 puana yükselerek sürdürdü. Kirişhanespor bir maç eksiği ile 17 puanla ikinci sırada yer aldı.

Üçüncü sıradaki Tayakadınspor Aşçıoğluspor ile 1-1 berabere kalırken puanını 12’ye çıkararak üçüncü sıradaki yerini korudu. Aşçıoğluspor bu beraberlikle 5 puana yükseldi ve haftayı 5.sırada tamamladı.

Yeni Karpuzluspor-Küçükpazarspor maçı hava şartları nedeniyle tehir edildi.

B-Grubunda lider Lalapaşaspor 90+’da bulduğu gol ile Kırcasalihspor karşılaşmasından 4-3 galip ayrılarak puanını 22’ye yükseltti ve liderliğini devam ettirdi.

İkinci sıradaki Kazanovaspor evinde oynadığı maçta DSİ’ye 1-0 mağlup olarak 14 puanda kaldı ve ikinci sıradaki yerini averajla korudu. DSİ aldığı 3 puanla 6 puana yükselerek 5.sıraya yükseldi.

Geçen haftanın flaş ekibi Ayşekadınspor evinde oynadığı Subasşıspor karşısında 2-0 mağlup durumda iken maçın sonlarından bulduğu 2 gol ile 2-2 beraberliği kurtararak puanını 14 yaptı ve üçüncü sıradaki yerini korudu. Subaşıspor bu beraberlikle puanını 5’e çıkardı.

Alınan toplu sonuçlar ve puan durumu şöyle oldu.

A-Grubu

Tayakadınspor 1-1 Aşçıoğluspor

Yenimahalle 1-3 Karaağaç Ardaspor

Yeni Karpuzluspor-Küçükpazarspor

(Saha şartları nedeniyle oynanmadı)

Kirişhane bay

 B-Grubu

Kazanovaspor 0-1 DSİ

Lalapaşaspor 4-3 Kırcasalihspor

Ayşekadınspor 2-2 Subaşıspor

Keşan İdmanyurdu bay

(Spor Extra Haber Merkezi)

Check Also

Gürkan Binli Sevenlerini Üzdü

Kırklareli 1.Amatör Futbol Ligi takımlarından Pehlivanköyspor’un emektar kaptanı Gürkan Binli (47) hafta sonunda oynanan Pehlivanköyspor-Çiftlikköyspor …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!