Anasayfa / Altyapılar / Okul Yönetiminden Şampiyonlara Yemek

Okul Yönetiminden Şampiyonlara Yemek

Edirne Mehmet Ruşen Erkurt Ortaokulu, il çapında dereceye giren ve şampiyon olan okul takım ve sporcularına RYS Otelde bir öğlen yemeği düzenledi. Yemeğe okul müdürü Halil İbrahim Organ, müdür yardımcısı Emre Takas, beden eğitimi öğretmenleri Emre Çolakçavdar, Semra Turhan, okul güreş takımı antrenörleri Aziz Özcan, Ömer Çalışır, Yıldız kız ve erkek futbo, küçük erkek futbol, yıldız erkek masa tenisi, yıldız erkek güreş ve badminton takımları oyuncuları katıldılar.

Okul müdürü Halil İbrahim Organ yemekte yaptığı konuşmada eğitimin bir bütün ve sosyal faaliyetlerin öğrencilerin psikososyal gelişimleri açısından eğitimin bir parçası ve çok önemli olduğunun altını çizerek “Şampiyonluklar bizim için bir amaç değil öğrencilerimizin her türlü gelişimleri açısından bir araçtır” dedi. Organ öğrencilerin başarısının kendisini ve okulu gururlandırdığını ifade ederek “Başta beden eğitimi öğretmenlerimiz ve antrenörlerimiz olmak üzere değerli ailelerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve başarıların Marmara bölge şampiyonasında da devam etmesini diliyorum” dedi.

Check Also

Fatihspor’lu Futbolculara Yeni Futbol Kuralları Anlatıldı

Edirne’nin başarılı alt yapı kulüplerinden Fatihspor, bünyesinde  yer alan tün yaş kategorilerindeki öğrencilerini yeni sezon …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!