Anasayfa / Birinci Amatör Küme / Karaağaç Arda Şampiyonluk Kupasını Kaldırdı

Karaağaç Arda Şampiyonluk Kupasını Kaldırdı

Edirne1.Amatör Küme A-Grubunda şampiyonluğa ulaşan ve 2018-2019 sezonunda Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan Karaağaç Ardaspor bugün Saraçhane 1 nolu sahada düzenlenen törenle şampiyonluk kupasını aldı.

Küçükpazarspor’un maça çıkmayacağını bildirmesi üzerine son maçını oynayamayan Karaağaç Ardaspor’a şampiyonluk kupası Kirişhanespor-Havsa Yeni Mahalle maçı öncesinde verildi.

Karaağaç Ardaspor’un takım olarak katıldığı kupa töreninde teknik direktör Rahmi Kandemir, As Başkan Zati Çerkez, Genel Kaptan Sezer İravil ve İdari Yönetici Ekrem Ekrem Burak Bengi ve bazı yöneticilerde hazır bulundu.

A-Grubu şampiyonu Karaağaç Ardaspor’a kupası ASKF Başkan Yardımcısı Emre Alp tarafından verildi.

Sahada şampiyonluk kupasını kaldırarak sevinçlerini paylaşan Karaağaç Ardaspor daha sonra Söğütlük Şehir Ormanında mangal partisi yaptılar ve akabinde araçlarla Karaağaç semtinde şampiyonluk turu attılar.

Karaağaç Ardaspor A-Grubunda oynadığı 12 maçtan 11 galibiyet ve 1 mağlubiyetle ayrılarak 33 puanla şampiyonluğa ulaştı. 44 gol atan Karaağaç temsilcisi sadece 13 gol yedi. Karaağaç Ardaspor yediği 13 golle grubun en az gol yiyen takımı unvanını da kazandı.

Haber-Foto: Spor Extra

 

Check Also

Yeni Müdür Selim Ak Oldu

Uzun bir süredir boş bulunan ve Zekeriya Bayrak’ın vekaleten yürüttüğü Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!