Anasayfa / Birinci Amatör Küme / Kirişhane-Yeni Mahalle Maçında Gol Yağmuru

Kirişhane-Yeni Mahalle Maçında Gol Yağmuru

1.Amatör Küme 2017-2018 sezonu son haftasında A-Grubunda play-off oynamaya hak kazanan Kirişhanespor ile ligde kalmayı başaran Havsa Yeni Mahallespor Saraçhane sahasında karşı karşıya geldi.

Her iki takım için de oldukça rahat olan maç adeta gol yağmuru altında devam etti ve 90 dakika sonunda sahadan galip ayrılan taraf 9-6’lık skorla Kirişhenespor oldu.

Her iki takımında oldukça açık oynadığı ve hiçbir savunma önleminin olamadığı maçın ilk golü 5.dakikada Kirişhanespor’un kazandığı penaltıdan geldi. Topun bir o kale önünde bir bu kale önünde gidip geldiği maçın ilk yarısında 8 gol oldu. Kirişhanespor ilk yarıyı 6-2 önde kapadı.

İkinci yarıya Havsa Yeni Mahalle bir gol bularak başladı ve skor 6-3 oldu.  61.dakikada Havsa Yeni Mahalle kazandığı penaltıyı gole çevirerek farkı ikiye indirdi 6-4.

Dakika 66. Kirişhanespor skoru 7-4 yaptı.

Dakika 75. Bu kez golü bulan taraf Havsa Yeni Mahalle oldu 7-5.

Dakika 84. Kirişhanespor farkı tekrar üçe çıkardı 8-5.

Maçın son dakikasına girilse de goller bitmedi. 90’da Kirişhanespor, 90+’da da Havsa Yeni Mahalle birer gol daha buldular ve maç 9-6 Kirişhanespor üstünlüğünde sona erdi.

Kirişhanespor’un gollerini Serkan Karsu (3), Serkan Yılmaz (2), Özden, Kubilay, Abdullah ve Umut atarken Havsa Yeni Mahallespor’un gollerini Ahmet Rusçuklu (3), Ahmet Tezcan ve  Mustafa Metin (2) kaydettiler.

Hakemler: Sezer Tosun-Faruk Ak-Serhat Songan

Kirişhanespor: Murat, Tayfun Can, Özgür, Umut, Habil, Şevki, Kubilay, Özden, Serkan Karsu, Abdullah, Furkan Türk.

Havsa Yeni Mahalle: Ahmetcan, Arif, Muhammet Mustafa, Ali Osman, Hasan, Sergen, Ergin, Görkem, Ahmet Rusçuklu, Ozan, Tugay.

(Haber-Foto:Spor Extra)

Check Also

2.Trakya Birlik U11 Cup Basın Toplantısı Yapıldı

Spor Extra tarafından düzenlenen ve bu yıl 12-13-14 Temmuz tarihlerinde ikinci kez düzenlenecek olan “Spor …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!