Anasayfa / Genel / Trakya Birlik Madalya İle Döndü

Trakya Birlik Madalya İle Döndü

21-25 Mart 2018 tarihlerinde Çorum’da düzenlenen Genç Erkekler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası’nda Trakya Birlik Spor Kulübü Güreşçisi Uğur Lafçı 61 Kiloda Türkiye 3.sü oldu.

Çorumda düzenlenen Türkiye Şampiyonasına 600 Sporcu katılırken 61 Kiloda Türkiye 3.sü olan Trakya Birlik Spor Kulübü Güreşçisi Uğur Lafçı’nın grubunda 72 sporcu bulunuyordu.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Trakya Birlik Spor Kulübü Başkanı Önder YÜCEL “ Çorum’da düzenlenen Genç Erkekler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası’ndan Trakya Birlik Spor Kulübü olarak sporcumuz Uğur Lafçı 3.lük madalyası ile döndü. Yendiği rakipler arasında geçtiğimiz yılın Avrupa Şampiyonu ve Türkiye Şampiyonları vardı, iyi maçlar çıkardı. Ayrıca  geçtiğimiz hafta Erzurum’da düzenlenen U-23 Türkiye Şampiyonası’nda Serkan Yumurtacı ve Ömer Çalışır final maçlarını kıl payı kaçırarak Türkiye 5.cileri olmuşlardı. Madalya Çorum’a kısmetmiş. Uğur Lafçı kardeşimi tebrik ediyorum. Şimdi artık, önümüzdeki hafta Genç Milli Takımla birlikte kampa katılacak ve Milli takıma girecek alt yapı olarak iyi durumdayız. 12-15 Nisan’da Eskişehir’de Minik Erkekler Grup  şampiyonasına takımımız gidecek, ayrıca 29 Mart -1 Nisan tarihlerinde Gebze’de Uluslararası  Zafer Turnuvası var, orada da kulübümüzü Şeyma Kızmaz temsil edecek .

Bizlere desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen ve Trakya Birlik Yönetim Kurulu Üyelerine,Trakya Birlik Genel Müdürü Hakan Çalen’e teşekkür ederim.”dedi

Check Also

Fatih SK – Genç Aslanlar : U15’de Finalin Adı

Edirne U15 Ligi 2019-2020 Sezonu şampiyonu bugün oynanacak final maçıyla belli olacak. Yarı finalde rakibi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!