Anasayfa / Birinci Amatör Küme / “Hayatımda İlk Kez Böyle Bir Olayla Karşılaşıyorum”

“Hayatımda İlk Kez Böyle Bir Olayla Karşılaşıyorum”

Bu sezon 1.Amatör Küme takımlarından Yıldırım Kazanovaspor’da teknik sorumlu olarak görev yapan ama play-off maçları öncesi takımdan ayrılan Murat Eser Ülker Spor Extra’ya yazılı bir açıklama göndererek ayrılış nedenini açıkladı.

Murat Eser Ülker açıklamasında ayrılış nedeni olarak başkanın alacaklarını ödememiş olmasını ve kadroya sürekli müdahalede bulunulmasını gösterdi.

Murat Eser Ülker’in Spor Extra’ya yaptığı yazılı açıklama şöyle;

“Yıldırım Kazanovaspor’u play off’a taşıdıktan sonra kulüp başkanından alacağım olan ücretlerimdeki problemlerden ve takım kadrosuna sürekli yapılan müdahalelerden dolayı görevimi bırakmıştım. Fakat futbolcularıma olan sevgimden ve saygımdan dolayı play off finaline kadar basına herhangi bir demeç ve açıklamada bulunmadım. Ben futbol emekçisi, 3 üniversite mezunu 37 yaşında bir insanım. Eğer konu spor yöneticiliğiyse, onun da akademik eğitim diplomasına sahibim. Bugüne kadar kimsenin hakkını yemedim ve kendi hakkımı da yedirtmedim. Fakat hayatımda ilk kez böyle bir olayla karşılaşıyorum.  Pazar gün ki  play off finalini de sessiz sedasız bir şekilde içim kan ağlayarak izledim.

Son olarak Edirne futbolunun bir yerlere gelmesini istiyorsak işinin ehli antrenörler ve yöneticiler olarak elimizi taşın altına koymalıyız diye düşünüyorum. Ayrıca Play off şampiyonu olarak Süper Amatör Lige yükselen Kirishanespor’u da tebrik ederek sözlerimi noktalıyorum.”

Check Also

U14 Şampiyonluk Kupası Edirnespor’un

Bugün oynanan final ve üçüncülük-dördüncülük maçlarıyla Edirne U14 ligi sona erdi ve final maçında rakibi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!