Anasayfa / Birinci Amatör Küme / Filiz Teşekkür Ederek İstifasını Açıkladı

Filiz Teşekkür Ederek İstifasını Açıkladı

2017-2018 sezonunda Edirne amatör futbolunun tecrübeli antrenörlerinden Hüseyin Filiz’in teknik sorumluluğunda  Play-offlar ile mutlu sona ulaşarak tekrar Süper Amatör Lige geri dönen Kirişhanespor’da yüzler gülerken teknik sorumlu Hüseyin Filiz görevini bıraktığını açıkladı. Kulübün şampiyonluğu ve kulüpten istifasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Filiz, Kirişhanespor Başkanı İbrahim Şahin’e, Kirişhanespor Futbol Koordinatörü İbrahim Cihan’a ve kendisine destek olan tüm Kirişhanespor camiasına teşekkürlerini iletti.

  1. PLAY-OFF ŞAMPİYONLUĞU

Play-offlarla ve Kirişhanespor’un şampiyonluğuyla ilgili açıklamalarda bulunan deneyimli Teknik Adam Hüseyin Filiz,  “Bu benim ayrı ayrı takımlar ile 3. Play-off şampiyonluğum ve kısıtlı bütçelerle  çok büyük bir başarıya imza attığımıza inanıyorum. 1. Amatör Lig’de çeşitli oyunlara rağmen durdurulmak istensek de büyük bir azim ve inançla çalışarak play-offlar ile alnımızın akıyla süper amatöre çıkmaya başardık” dedi.

FİLİZ,“TÜM KİRİŞHANESPOR CAMİASINA TEŞEKKÜR EDERİM”

Sezon başından beri kendisine  her zaman destek olan Kirişhane Spor Başkanı İbrahim Şahin’e, Futbol koordinatörü Sayın İbrahim Cihan’a ve tüm yönetime teşekkürlerini ileten Filiz,  “Sezon içerisinde yaşadığımız tüm zorluklarda beni yalnız bırakmadılar. Ayrıca tüm futbolcularım şampiyonluğa inandı ve kenetlendi. Hepsini tek tek kutluyorum. Kirişhanespor’da ki görevimi başarıyla bitirmemden ve verdiğim sözleri yerine getirmemden dolayı çok mutluyum. Futbol koordinatörümüz İbrahim Cihan ile Kirişhanespor Kulübünün önünü açmak ve yönetimin daha rahat çalışabilmesi için şuan itibariyle görevimden istifa ettiğimi belirtiyor ve Kirişhanespor Kulübüne ve tüm camiaya önümüzdeki sezon başarılar diliyorum” dedi.

Check Also

U11 Haftada 3 Maçla Devam Ediyor

Edirne 2018-2019 Futbol Sezonunun son resmi karşılaşmaları olan U11 Mini Minikler Futbol Liginde 4’üncü hafta …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!