Anasayfa / Genel / Orhan Tetik Edirnespor’dan Ayrıldı

Orhan Tetik Edirnespor’dan Ayrıldı

Bölgesel Amatör Lig 12.Grupta  2017 – 2018 Futbol Sezonu’nun sona ermesiyle, ligin ikinci yarısında Edirnespor’un teknik sorumluluk görevine getirilen Orhan Tetik, beklenildiği şekilde Edirnespor’dan ayrıldı.

Orhan Teti,k Edirnespor Kulübü antetli yayınladığı veda mesajında katkılarından dolayı herkese teşekkür ederek, “2017 – 2018 sezonu ikinci devre görev aldığım Edirnespor’dan bugün itibarı ile sezonu bitirmiş olup görevimizi layıkıyla yapmanın onurunu ve gururunu yaşayarak ayrılıyorum”dedi.

OrhanTetik’in Edirnespor kulübü antetli kağıdı ile yayınlanan veda mesajı şöyle:

“2017 – 2018 sezonu ikinci devre görev aldığım Edirnespor’dan bugün itibarı ile sezonu bitirmiş olup görevimizi layıkıyla yapmanın onurunu ve gururunu yaşayarak ayrılıyorum.

Bu süre zarfında kulübümüze her türlü desteği veren Belediye Başkanımız Sayın Recep Gürkan Bey’e, kulüp başkanım Savaş Üner Bey ve Yönetim Kurulu’na, benim bu camiada görev almamda vesile olan Sportif Direktörüm Cesur Pakarda Bey’e, beraber çalıştığım yardımcılarım Ayhan Kanlı ve Mustafa Dönümcü hocalarıma, masörüm Murat Aymelek’e, malzemeci ve kaloriferci Birol Çulören abime, kulüp müdürüm Musa Sugözleyen abime, cefakar taraftarlarımıza, terinin son damlasına kadar savaşan ve mücadele veren futbolcu kardeşlerime teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun.

Bu büyük camianın parçası olmaktan haz ve mutluluk duyarak buradan ayrılıyorum. İnşallah bu büyük camia kenetlenerek eski başarılı günlerine dönecektir.”

Orhan Tetik, bu sezon Uğur Kiremitçi ve Fikret Durak’tan sonra Edirnespor’da görev yapan üçüncü teknik adamdı.

Check Also

U19 ve U13 Liglerinde Toplu Sonuçlar

Edirne U19 ve U13  futbol liglerine ikinci hafta maçları  bugün oynanan karşılaşmalarla geride kaldı. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!