Anasayfa / Genel / Orhan Tetik Edirnespor’dan Ayrıldı

Orhan Tetik Edirnespor’dan Ayrıldı

Bölgesel Amatör Lig 12.Grupta  2017 – 2018 Futbol Sezonu’nun sona ermesiyle, ligin ikinci yarısında Edirnespor’un teknik sorumluluk görevine getirilen Orhan Tetik, beklenildiği şekilde Edirnespor’dan ayrıldı.

Orhan Teti,k Edirnespor Kulübü antetli yayınladığı veda mesajında katkılarından dolayı herkese teşekkür ederek, “2017 – 2018 sezonu ikinci devre görev aldığım Edirnespor’dan bugün itibarı ile sezonu bitirmiş olup görevimizi layıkıyla yapmanın onurunu ve gururunu yaşayarak ayrılıyorum”dedi.

OrhanTetik’in Edirnespor kulübü antetli kağıdı ile yayınlanan veda mesajı şöyle:

“2017 – 2018 sezonu ikinci devre görev aldığım Edirnespor’dan bugün itibarı ile sezonu bitirmiş olup görevimizi layıkıyla yapmanın onurunu ve gururunu yaşayarak ayrılıyorum.

Bu süre zarfında kulübümüze her türlü desteği veren Belediye Başkanımız Sayın Recep Gürkan Bey’e, kulüp başkanım Savaş Üner Bey ve Yönetim Kurulu’na, benim bu camiada görev almamda vesile olan Sportif Direktörüm Cesur Pakarda Bel’e, beraber çalıştığım yardımcılarım Ayhan Kanlı ve Mustafa Dönümcü hocalarıma, masörüm Murat Aymelek’e, malzemeci ve kaloriferci Birol Çulören abime, kulüp müdürüm Musa Sugözleyen abime, cefakar taraftarlarımıza, terinin son damlasına kadar savaşan ve mücadele veren futbolcu kardeşlerime teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun.

Bu büyük camianın parçası olmaktan haz ve mutluluk duyarak buradan ayrılıyorum. İnşallah bu büyük camia kenetlenerek eski başarılı günlerine dönecektir.”

Orhan Tetik, bu sezon Uğur Kiremitçi ve Fikret Durak’tan sonra Edirnespor’da görev yapan üçüncü teknik adamdı.

Check Also

Batı Kale Salondan Çekildi

Edirnespor taraftar grubu Batı Kale yaptığı resmi açıklama ile Edirnespor’un salon takımlarından desteğini çektiğini duyurdu. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!