Anasayfa / Genel / Batı Kale Salondan Çekildi

Batı Kale Salondan Çekildi

Edirnespor taraftar grubu Batı Kale yaptığı resmi açıklama ile Edirnespor’un salon takımlarından desteğini çektiğini duyurdu.

Spor Extra bir süredir Batı Kale’nin bu yönde bir karar alacağı yolunda duyumlar alıyordu. Batı Kale’den yapılan açıklamayla aldığımız duyumlar doğrulandı.

Edirnespor yönetimi ile taraftar grubu Batı Kale’nin özellikle futbolda bu sezonun ikinci yarısının ilk haftasından sonra arası açılmış ve anlaşmazlık ilerleyen haftalarda daha da bir su yüzüne çıkmıştı.

Basketbol maçlarında yaşanan bazı olumsuzluklar yüzünden Edirnespor yönetimi ile Batı Kale taraftar grubunun arası giderek bozulmuş, Batı Kale kısa bir süre basketbol maçlarına gelmeyerek tribünü boş bırakmışlardı.

Batı Kale’nin sosyal medya hesabından yaptığı salon sporlarına bundan böyle tribün desteği vermeyeceklerini duyurduğu açıklama aynen şöyle;

“1966 ‘ da kurulan EDİRNESPOR’umuzun bizim için şu saatten sonra sadece futbol takımından ibarettir.Yapılan toplantıda almış olduğumuz karara göre salon sporlarında tribün desteği verilmeyecektir.Bundan sonra tek adresimiz 25 Kasım Stadıdır.

EDİRNESPOR BİZİMDİR !”

Check Also

Fatih SK – Genç Aslanlar : U15’de Finalin Adı

Edirne U15 Ligi 2019-2020 Sezonu şampiyonu bugün oynanacak final maçıyla belli olacak. Yarı finalde rakibi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!