Anasayfa / İkinci Amatör Küme / 2.Amatörde Sona Yaklaşılıyor

2.Amatörde Sona Yaklaşılıyor

B-Grubunda son, A-Grubunda da 5.hafta hafta karşılaşmalarının oynanacağı 2.Amatör Küme’de B-Grubundan Enezspor ve İl Özel İdare SK 1.Amatör Kümeye yükselmeyi garantilerken A-Grubunda bu hafta oynanacak olan Köprücespor-Süloğluspor karşılaşması sonunda Süloğluspor’da alacağı en az 1 puanla bir üst lige çıkmayı garantileyecek. A-Grubunda ikinci yükselecek takım için Mega Genç avantajlı durumda. Mega Genç fikstür gereği bu haftayı maç yapmadan geçirirken Sarayspor’da ligden çekilen Aslıhan maçı dolaysısıyla haftayı maç yapmadan geçirecek. B-Grubunda da son haftayı maç yapmadan 3 puanla bitirecek olan bir başka takım Enderspor.

5 takımlı A-Grubunda 5.hafta maçlarından sonra Süloğluspor’un 2 maçı daha olacak. Aslıhan maçı dolayısıyla hanesine 3 puan daha yazdıracak olan Süloğluspor bu hafta da en az 1 puan alabilirse son 2 haftaya en az 16 puanla girecek ve gruptan çıkmayı garantileyecek.

İkinci sırada yer alan Mega Genç bu haftaya maç yapmadan geçerken, bir sonraki hafta hükmen galibiyetten gelecek 3 puanla puanını 12’e yükseltecek ve sonra sırasıyla Süloğluspor, Köprücespor ve Sarayspor ile oynayacak.

Sarayspor bu haftayı hükmen galibiyetten gelecek 3 puanla kapayıp 7 puana yükselecek ve sonra sırasıyla Süloğluspor, Köprücespor ve Mega Genç ile oynayacak.

2.Amatörde 13 Mayıs Pazar günü oynanacak maç programı şöyle;

A-Grubu

Hıdırağa TÜFAD 50.Yıl Sahası Saat:14:00

Köprücespor-Süloğluspor

B-Grubu

Yıldırım İbrahim Acar Sahası Saat:13:00

Özel İdare SK-Enezspor

Spor Extra Haber Merkezi

Check Also

2.Amatör’de Tablo Netleşti

Edirne 2.Amatör Küme’de A-Grubunda 7’inci, B-Grubunda da 4’üncü hafta karşılaşmaları 5 Mayıs Pazar günü oynandı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!