Anasayfa / Genel / Edirne Altınordu Dev Turnuvada

Edirne Altınordu Dev Turnuvada

Türkiye çapında tüm alt yapı  liglerinde artık sezonun son günleri yaklaşıp sevinenler ve üzülenler birer birer belli olurken, Altınordu’daki futbol coşkusu ise hiç ara vermeden devam ediyor. 23 Nisan Turnuvası’nın son etabı olan Altınordu Bölge Futbol Okulları Elitler Turnuvası, 18-21 Mayıs tarihleri arasında düzenleniyor.

Altınordu kulübünün Selçuk’taki İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde organize edilen dev turnuvaya 37 bölge futbol okulundan toplam 90 Altınordu Futbol Okulu takımı katılacak.

Bu dev turnuvaya Edirne Altınordu Futbol Okulu’da geniş katılımla katılarak, değişik yaş gruplarındaki takımlarla turnuvada mücadele edecek.

Edirne Altınordu Futbol Okulu kafilesi 17 Mayıs gecesi karayoluyla Kuşadası’na hareket edecek.

Yaklaşık 1.300 öğrencinin futbol coşkusu yaşayacağı ABFO Elitler Turnuvası’nda 2006, 2007, 2008, 2009 ve 2010 doğumlu çocuklar bir kez daha vitrine çıkacak. Altınordu Bölge Futbol Okulları’nda eğitim gören elit sporculardan oluşan ekipler, 18 Mayıs Cuma günü Kuşadası Pine Bay Oteline girişlerini yapacaklar. Cumartesi ve pazar günü aileleriyle birlikte büyük futbol heyecanı yaşayacak olan çocuklar, Pazartesi günkü finallerle birlikte mutlu sona ulaşacaklar.

Altınordu Bölge Futbol Okulları Yönetmeni Aykut Turan, Altınordu’daki futbol heyecanının hiç ara vermeden devam edeceğini belirterek, “Turnuvalar, ülke geneline yayılmış futbol okullarımızda eğitimlerini sürdüren çocuklarımız için yeteneklerini gösterme ve sosyalleşme yeri. Futbol okullarımıza, Altınordu gökdeleninin temeli gözüyle bakıyoruz. ABFO Elitler Turnuvası’na bu açıdan çok önem veriyor ve en yüksek katılımı sağlamak için çalışıyoruz” dedi.

Spor Extra Haber Merkezi

Check Also

Fatih SK – Genç Aslanlar : U15’de Finalin Adı

Edirne U15 Ligi 2019-2020 Sezonu şampiyonu bugün oynanacak final maçıyla belli olacak. Yarı finalde rakibi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!