Anasayfa / Genel / Edirnespor’da Görev Dağılımı Yapıldı

Edirnespor’da Görev Dağılımı Yapıldı

Geçtiğimiz hafta genel kurulunu yapan Edirnespor’da göreve gelen yeni yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımı yaptı.

Savaş Üner’in bir kez daha başkan seçildiği Edirnespor’da Cenk Benakman 2’inci başkanlığa getirilirken As Başkan ve Mali İşler Sorumlusu Levent Özkan, As Başkan ve İdari İşler Sorumlusu Mehmet Bulut, Başkan Yardımcısı İlhan Güçyener, Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Ayhan Dinç, Genel Sekreter Ender Özden, Başkan Yardımcısı ve Alt Yapı Yöneticisi Yavuz Arslan, Hukuk İşleri Yöneticisi Burak Güngörmedi, Futbol Şube Sorumlusu Cem Ertek, Futbol Alt Yapı Sorumlusu Yalçın Günal, Futbol Alt Yapı Sorumlusu Hasan Berk Şahin, Sosyal Tesisler Sorumlusu Kemal Kılıç oldular.

Adem Yetişken tekrar basketbol şube sorumlusu olarak görev alırken basketbol idari işler sorumluğuna da Mert Seyyar getirildi. Tansu Mercan ve Ersan Sivrikaya’da bir kez daha basketbol şube üyesi olarak görev yapacaklar.

Sportif Direktör Cesur Pakarda

Yönetim Kurulu Cesur Pakarda’nın yeni sezonda da sportif direktörlük görevine devam etmesini kararlaştırdı.

Pakarda geçtiğimiz sezon ilk yarının sonunda sportif direktörlük görevine getirilmişti.

Alınan bilgilere göre Edirnespor futbol takımı önümüzdeki sezon kadrosunu oluştururken Edirne ve bölgeden genç oyunculara ağırlık verecek. Transfer çalışmalarına kısa bir süre başlanacak.

Spor Extra Haber Merkezi

Check Also

U11’de İlk Yarı Sona Erdi

Edirne 2018-2019 Futbol Sezonunun son resmi karşılaşmaları olan U11 Mini Minikler Futbol Liginde 4’üncü hafta …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!