Anasayfa / Genel / Çarşı’da “Feda Sezonu”

Çarşı’da “Feda Sezonu”

Edirne Süper Amatör Futbol Ligi’nde geçtiğimiz sezona iddialı başlayan ve flaş bir kadro kuran ama daha sonra çeşitli nedenlerden dolayı istediği başarıyı yakalayamayarak ilk devre sonunda ligden çekilen Edirne Çarşıspor önümüzdeki sezona “FEDA” parolasıyla devam etme kararı aldı.

Bir süre önce isteyen olursa kulübün haklarını devredebileceklerini açıklayan Çarşıspor başkanı Metin Mercan, bu kez sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada hatalarından dersler çıkarttıklarını ve daha sağlam adımlarla devam kararı aldıklarını duyurdu. Herkese kapılarının açık olduğunu ama kulüpten 1 TL dahi transfer ücreti talep edecek olan futbolculara kapalı olduklarını duyuran başkan Metin Mercan’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama aynen şöyle; “Hatalarımızdan ders çıkarıp tekrarlamadan daha sağlam emin adımlarla geliyoruz.TAMAM demiyoruz DEVAM diyoruz. Spor yapmak isteyen herkese kapımızı önümüzdeki sezon açıktır.Tabi ki 1 tl dahi olsa para talep edecek olan arkadaşlar hariç. #ÇARŞISSPOR#FEDA#Sezonu.”

Spor Extra Haber Merkezi

Check Also

ASKF ve Futbol İl Temsilcileri Antalya’da Buluştu

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK)  tarafından düzenlenen 42’nci Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!