Anasayfa / Genel / Karaağaç Arda’da Yeni Başkan Sezer İravil

Karaağaç Arda’da Yeni Başkan Sezer İravil

Cesur Pakarda’nın başkanlığa aday olmadığı Karaağaç Ardaspor Olağanüstü Genel Kurulu’nda başkanlığa Sezer İravil getirildi.

Bu sezon sonunda 1.Amatör Küme A-Grubu şampiyonu olarak Edirne Süper Amatör Futbol Ligi’ne yükselen Karaağaç Ardaspor olağanüstü genel kurulu 3 Haziran Pazar günü yapıldı.

Uzun yıllardır kulübün başkanlığını yapan Cesur Pakarda’nın bu kez aday olmadığı başkanlığa Sezer İravil getirilirken Zati Çerkez’de asbaşkan oldu. Genel kurul sonunda Zekeriya Kayalar kulübün fahri başkanı olurken Aytaç Ferda, Ayberk Düz, Berkay Fidan, Hüryan Atikler, Aşkın Deniz, Alattin Ceylan, Tolga Emdi, Yavuz Arslan başkan yardımcıları olarak görev aldı.

Yönetim Kurulu üyeliklerine Tanju Civaner, Bülent Dirin, Fatih Kaplan, Barış Butopuz, Osman İmamoğlu, Seydamet Erbaş, Savaş İmamoğlu, Nurullah Dağar, Ahmet Serkan Eneyili, İsmail İbirli, Olcay Badem, Arslan Kökez seçilirken Ekrem Burak Bengi genel kaptan, Bülent Tokmak’ta kulüp müdürlüğü görevine getirildi.

Başkanlık görevini üstlenen Sezer İravil yaptığı açıklamada uzun yıllardır kulüp başkanlığı görevinde bulunan Cesur Pakarda’ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek “Bana bu görevi layık gören yönetim kurulu ve üyelerimize teşekkürü bir borç bilirim. Edirne amatör futbolunun güzide kulüplerinden olan Karaağaç Ardaspor’un daha iyi yerlere getirebilmek için yönetim kurulumuz ile birlikte el ele vererek yeni sezon çalışmalarına devam edeceğiz. Yeni sezonda Edirne amatör futbol liglerindeki tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.

Yönetim Kurulu olarak yapılan açıklamada da “2018-2019 futbol sezonu için teknik sorumlu olarak Adnan Yıldız hocamızla anlaşılmış olup, Karaağaç Ardaspor’u geçmiş yıllarda olduğu gibi, tüm futbol camiası ile dostane ilişkilerimizi sürdürerek layık olduğu yerlere getireceğiz. Adnan Yıldız hocamızın bilgi ve becerisine güvenimiz tamdır. Yeni sezon ve yeni yönetim kurulumuz Karaağaç Ardaspor camiamıza hayırlı olsun” denildi.

Spor Extra Haber Merkezi

 

© Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Haberler sadece link verilerek kullanılabilir.

Check Also

U19 ve U13 Liglerinde Toplu Sonuçlar

Edirne U19 ve U13  futbol liglerine ikinci hafta maçları  bugün oynanan karşılaşmalarla geride kaldı. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!