Anasayfa / Altyapılar / Kandemir, Genç Aslanlar’da ki Görevinden Ayrıldı

Kandemir, Genç Aslanlar’da ki Görevinden Ayrıldı

Edirne amatör futbolunun tanınmış isimlerinden antrenör Rahmi Kandemir bir süre önce görev aldığı Edirne alt yapı kulüplerinden Genç Aslanlar da ki görevinden ayrıldı.

Rahmi Kandemir Spor Extra’ya yaptığı açıklamada U11 ligi başlarken görev aldığı Genç Aslanlar’dan ligin sona ermesiyle ayrıldığını açıkladı. Kandemir devamla “1.Amatör Küme’de şampiyonluğa ulaşarak Süper Amatör Lige çıktığımız Karaağaç Ardaspor’daki antrenörlük görevimi ligin bitimiyle bırakmış ve alt yapı kulüplerinden Genç Aslanlar’da göreve başlamış ve U11 takımı ile maçlara çıkmıştım. U11 ligi bitti ve benim de görevim sona erdi. Görev yaptığım süre boyunca bana her türlü desteği ve yardımı esirgemeyen başta kulüp başkanı sayın Dr.Turgut Terzi, tüm yöneticiler ve velilerimize teşekkürü bir borç biliyorum. Bu küçük futbolcu adayları ile çalışmak ayrı bir zevkti ve benim için de güzel bir deneyim oldu. Genç Aslanlar kulübüne ve geleceğin futbolcu adaylarına başarılar diliyorum” dedi.

Haber-Foto:Spor Extra

© Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Haberler sadece link verilerek kullanılabilir.

Check Also

Hakemler, Futbolcular, Antrenör ve Yöneticiler Melih Altınok İçin Oynayacaklar

Edirne amatör futboluna uzun yıllar futbolcu olarak hizmet ettikten sonra aktif futbol yaşamına antrenör olarak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!