Anasayfa / Genel / Uzköp’de Yeni Başkan Yavuz Varol

Uzköp’de Yeni Başkan Yavuz Varol

Geçtiğimiz günlerde yaptığı kongrede yeni yönetimini seçen Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Uzunköprüspor, Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen’in de katıldığı toplantıda görev dağılımı yaparak başkanlığa iş adamı Yavuz Varol’u getirdi. Varol geçtiğimiz sezon yönetimde başkan yardımcısı olarak görev almıştı. Geçtiğimiz sezon başkanlık görevini yürüten Selçuk Akbulut’ta yeni yönetimde görev aldı.

Yeni başkan Yavuz Varol başkalık görevine getirilmesinin ardından bir açıklama yaparak bu yıl Uzunköprüspor’da Sportif Direktörlük modeli uygulayacaklarını ve bu görev için profesyonel bir isim olan İlker Bulut’u sportif direktörlük görevine getirdiklerini duyurdu. Varol devamla  “Öncelikle beni bu göreve layık gören çok değerli çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Onlardan aldığımız güç ve destekle bu yola çıktık. Tamimiyle hedefimiz bu yıl şampiyon olmak. 6-7 aydır süre gelen çalışmalarımız doğrultusunda takıma bir sportif direktör kazandırdık. 2-3 Teknik direktörle görüşme halindeyiz. En kısa zamanda hoca sorununu çözüp transferlerimizi yapacağız. Gerçekten bu yola ciddi bir bütçeyle, ciddi bir yapı ile giriyoruz. Tek hedefimiz var şampiyonluk.” dedi.

Spor Extra Haber Merkezi

Kaynak:Uzunköprü Gazetesi

© Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Haberler sadece link verilerek kullanılabilir.

 

Check Also

Hakemler, Futbolcular, Antrenör ve Yöneticiler Melih Altınok İçin Oynayacaklar

Edirne amatör futboluna uzun yıllar futbolcu olarak hizmet ettikten sonra aktif futbol yaşamına antrenör olarak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!