Anasayfa / Altyapılar / Trakya Birlik, Güreşe Yatırımlarının Sonuçlarını Alıyor

Trakya Birlik, Güreşe Yatırımlarının Sonuçlarını Alıyor

Türkiye Güreş Federasyonu 2018 yılı faaliyet programı kapsamında 28 Haziran-1 Temmuz 2018 tarihleri arasında Zonguldak’ta düzenlenen 11-13 Yaş Küçük Minikler Grekoromen grup müsabakalarında Trakya Birlik Spor Kulübü güreşçilerinden, 11 yaş grubundan Atahan Bartu Çetin 30 kilogramda 1., Sinan Yılmaz 34 kilogramda 3., Eren Zaptiye 48 kilogramda 5. olurken, 13 yaş grubunda Göktuğ Gülbeyaz 38 kilogramda 3., Ersin Eren Avcıl 41 kilogramda 3., Arda Serbest 38 kilogramda 5. oldu.
Bu sonuçlarla dereceye giren sporcular 09-12 Ağustos 2018 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.
Alınan bu başarılı sonuçlarla ilgili olarak bir açıklama yapan Trakya Birlik Spor Kulübü Başkanı Önder Yücel, “Trakya Birlik Spor Kulübü olarak ilk kez katıldığımız grekoromen grup müsabakalarında kulüp olarak başarılı karşılaşmalar çıkardığımızı düşünüyorum. Bildiğiniz üzere Trakya Birlik Spor Kulübü olarak serbest güreş önceliğimiz oluyordu, bu yıl kulüp olarak ilk kez katıldığımız 11-13 yaş Küçük Minikler Grekoromen müsabakalarında aldığımız sonuçlar ilerisi için ümit verici oldu. Trakya Birlik Spor Kulübü’ne hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen ve yönetim kurulu üyelerine, Trakya Birlik Genel Müdürü Hakan Çalen’e teşekkür ederim” dedi.

Spor Extra Haber Merkezi

© Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Haberler sadece link verilerek kullanılabilir.

Check Also

Fatih SK – Genç Aslanlar : U15’de Finalin Adı

Edirne U15 Ligi 2019-2020 Sezonu şampiyonu bugün oynanacak final maçıyla belli olacak. Yarı finalde rakibi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!