Anasayfa / Genel / Yetenek Sizsiniz Şampiyonu “Queens Of The Dance”

Yetenek Sizsiniz Şampiyonu “Queens Of The Dance”

Yetenek Sizsiniz dün akşam 2018 sezonunun finalini yaptı. Acun Ilıcalı, Ali Taran ve Hülya Avşar’ın jüriliğini üstlendiği Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin 2018 şampiyonu oylama sonucunda belli oldu. Şampiyon Edirneli minik dansçıların oluşturduğu ve “Queens Of The Dance” grubu oldu.

Mart ayında yarı finalistlerini belirleyen Yetenek Sizsiniz, 8 Temmuz Pazar günü final yaptı. Nehir Miray Atıcı, Dans Alaturka grubu, Enes – Emre Yarımbaş, Akhok Halk Oyunları Ekibi, İnegöl Ahıskalılar Derneği Folklor Ekibi, Sergen Şevik – Mert Mengiç, Yetenek Sizsiniz şampiyonluğu için yarıştı. 6 finalistin kıyasıya mücadele ettiği final gecesinin sonunda Yetenek Sizsiniz 2018 şampiyonunu jüri ve seyirci oylaması belirledi. Mehir Miray Atıcı, Kuklamanya ve Queens Of The Dance, son üçe kaldı

Yarışmacıların performansları stüdyodaki seyirciler tarafından oylandıktan sonra jürinin verdiği puanlar da hesaplandı. Çıkan oylama sonuçlarına göre ise Yetenek Sizsiniz Türkiye 2018 şampiyonu Queens Of The Dance oldu.

Edirneli minik dansçılardan oluşan Queens Of The Dance tamamen kendi olanaklarıyla yarışmaya katılmış ve yüzlerce rakibini geride bırakarak önce çeyrek, sonra yarı ve en sonunda da finallere katılmaya hak kazanmıştı.

Hiçbir kurumdan maddi yardım almadan bu büyük başarıyı yakalayan Edirneli ve Queens Of The Dance grubunun Yetenek Sizsiniz 2018 Türkiye Şampiyonluğu sevinç yarattı.

Spor Extra Haber Merkezi

© Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Haberler sadece link verilerek kullanılabilir.

 

Check Also

SAL 14’üncü Hafta Sonunda Gol Krallığı Sıralaması

Edirne Süper Amatör Futbol Lig 14’üncü hafta maçları sonunda Tuncaspor’un golcü oyuncusu Onur Istık  gol …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!