Anasayfa / Altyapılar / Teşekkür Ziyaretlerimize Devam Ettik

Teşekkür Ziyaretlerimize Devam Ettik

Edirne ve Trakya’nın en çok takip edilen ve okunan spor haber sitesi Spor Extra tarafından 28-29 Temmuz tarihlerinde düzenlenen “Spor Extra 1.Trakya U11 Cup” futbol turnuvasına emeği geçenlere teşekkür ziyaretlerimiz devam ediyor.

Spora ve özellikle de amatör futbola yakın ilgisi ile tanınan Edirne Şükrüpaşa Mahallesi Muhtarı Sayı İrfan Tasmalı’yı muhtarlık binasında ziyaret ederek turnuvaya katkılarından dolayı teşekkür ettik. Turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen Emre Çolakçavdar muhtar Tasmalı’ya Spor Extra’nın Teşekkür Belgesi’ni iletti.

Edirne Hudut Gazetesi’nde amatör ruhla spor muhabirliği yapan Cemal Kuday, turnuva öncesi ve sonrasında gerek Hudut Gazetesi’nde turnuvayla ilgili yaptığı haberler ve sosyal medya paylaşımları ile geniş kitlelere turnuvanın duyurulmasına yardım etmiş ve 2 gün boyunca maçları takip ederek büyük bir özveri göstermişti.

Cemal Kuday’ı da iş yerinde Genel Yayın Yönetmenimiz Levent Takan ziyaret etti ve kendisine teşekkür ederek Teşekkür Belgesi’ni verdi.

Spor Extra Haber Merkezi

© Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Haberler sadece link verilerek kullanılabilir. Köşe yazıların sorumluluğu yazan kişiye aittir.

Check Also

U14 Şampiyonluk Kupası Edirnespor’un

Bugün oynanan final ve üçüncülük-dördüncülük maçlarıyla Edirne U14 ligi sona erdi ve final maçında rakibi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!