Anasayfa / Birinci Amatör Küme / Amatör Futbol 2018-2019 Sezonu İçin Toplanıyor

Amatör Futbol 2018-2019 Sezonu İçin Toplanıyor

Edirne amatör futbolunda uzun tatilin sonuna geliniyor. 2018-2019 sezonunun Ekim ayı ortasında Süper Amatör Lig maçlarıyla başlaması beklenirken, 1 Amatör Küme maçlarının da Kasım ayı ortalarına doğru start alması düşünülüyor.

Türkiye Futbol Federasyonu Edirne İl Temsilcisi Yavuz Çiroz yeni sezon öncesi bir açıklama yaparak 2018-2019 sezonunun ilk toplantısının 6 Eylül 2018 tarihinde yapılacağını ve toplantıda Süper Amatör ve 1.Amatör Küme Futbol Tertip Komitelerinin seçiminin, gruplandırmanın ve kura çekiminin yapılacağını duyurdu.

6 Eylül Perşembe günü Edirne ASKF sosyal tesislerinde saat 13:00’de yapılacak olan toplantı ile ilgili olarak Çiroz, “ Amatör süper lig ve 1. Amatör Küme kulüplerimiz belirtilen toplantıya katılacak idarecisini yönetim kurulu kararı ile belirleyecek ve bu idarecisini yetki yazısı ile beraber toplantıya göndereceklerdir. Yetki ve katılım yazısını getirmeyen idareciler toplantıya alınmayacaklardır.” dedi.

Konuyla ilgili geniş bilgi Edirne ASKF’ye bizzat başvurularak veya 213 86 32 numaralı telefondan alınabilir.

Spor Extra Haber Merkezi

© Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Haberler sadece link verilerek kullanılabilir. Köşe yazıların sorumluluğu yazan kişiye aittir.

Check Also

U11’de İlk Yarı Sona Erdi

Edirne 2018-2019 Futbol Sezonunun son resmi karşılaşmaları olan U11 Mini Minikler Futbol Liginde 4’üncü hafta …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!