Anasayfa / Altyapılar / Küçük Kramponlar Cumhuriyet İçin Top Koşturdu

Küçük Kramponlar Cumhuriyet İçin Top Koşturdu

Edirne’nin spor haber sitesi Spor Extra tarafından düzenlenen 10 yaş grubu 29 Ekim Cumhuriyet Futbol Turnuvası, 29 Ekim Pazartesi günü Barankaya Halı Saha’da oynanan maçlarla sona erdi.

Beşiktaş Futbol Okulu, Edirne Birlik SK, İl Özel İdare SK ve Şükrüpaşa SK takımlarının katılımıyla düzenlenen turnuvada oynanan maçlar sonunda Beşiktaş Futbol Okulu genel averajla turnuvanın birincisi oldu. Şükrüpaşa SK’nın everajla ikinci sırayı paylaştığı turnuvayı Edirne Birlik SK üçüncü, İl Özel İdare SK’da dördüncü olarak tamamladı.

Edirne bölgesi hakemlerinden Arif Taşkın, Görkem Enez Sarıkaya ve Serhat Karakuş’un yönettiği karşılaşmalarda her takım 3’er maç yaptılar.

Çok sayıda velinin de izleyici olarak katıldığı turnuvanın sonunda Spor Extra Genel Yayın Yönetmeni Levent Takan tarafından katılımcı takımlara, maçları yöneten hakemlere ve Barankaya Halı Saha sorumlularına birer teşekkür belgesi verildi.

Check Also

Edirne Altınordu’dan Huzurevi Ziyareti

Edirne Altınordu Futbol Okulu öğrencileri hocaları nezaretinde, “18-22 Mart Yaşlılara Sayfı Haftası” kapsamında Edirne Huzurevi’ni …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!