Anasayfa / Yazarlar / Nam-ı diğer İmparatoros

Nam-ı diğer İmparatoros

En son yazımızı Çanakkale Dardanel maçı öncesi yazmıştık. Her şey güllük gülistanlık iken Orhan Tetik hoca daha takımın başında, Adnan Toros, (nam-ı diğer İmparatoros) gelmeden önceydi.

Takım 3 maçta 9 puan toplamış taraftar ve yönetim alınan sonuçlardan oldukça memnun idi ve şehir havaya giriyordu. Kimle karşılaşsam konu bir şekilde Edirnespor’a geliyor, taraftarların kendi aralarında “ o sene bu sene”, “ galiba olacak beya”, “takım iyi oynamıyu ama kazanıyu”,  “önemli olan 3 puan alıyoz mu alıyoz, takım oynamasa ne olur ” gibilerinden birçok konuşmaya bizzat şahit oldum.

Çanakkale Dardanel maçında alınan bir mağlubiyet her şeyi alt üst etti. Mutlak galibiyet için gittiğimiz deplasmandan elimiz boş dönüyorduk, beklediğimiz sonuç değildi ya da kendimizi öyle kandırmıştık. Maçtan 1 gün sonra yönetim kurulu Orhan Tetik hoca ile karşılıklı anlaşarak ayrılık kararı almıştı. 4 maç 3 galibiyet alan ve aldığı 1 mağlubiyet ile yolların ayrılması hocanın yönetim nezdinde kredisinin fazla olmadığı izlenimini verdi. Herkes yeni teknik direktör kim olacak diye fal açarken, Edirnespor’un eski teknik sorumluları Mustafa Ülkü, Tevfik Saygılı gibi hocaların takımın başına geçeceğini beklerken geçmiş karnesi başarılarla dolu Adnan Toros ile anlaşma sağlandığı açıklandı. Ekibi ile takımın başına geçen Adnan Toros hocamızla çıktığımız Modafen ve Yeşilköy karşılaşmalarından istediğimiz sonuçla dönemesek de evimizde oynayacağımız Tekirdağspor ile tekrar yükselişe geçeceğimizden şüphem yok.

Check Also

3 x 3 = 9

Maç yazımızda başlığı 3×3 = 9 PUAN DİYE ATMIŞTIK,  ne yalan söyleyelim taraftarlar göze hoş …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!