Anasayfa / Genel / Yıldız Adayları “Şampiyonların İzinde” Adar’ı Dinledi

Yıldız Adayları “Şampiyonların İzinde” Adar’ı Dinledi

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Şampiyonların İzinde Projesi , tanınmış spor yorumcusu ve sunucusu Ersin Düzen’in moderatörlüğünde Edirne’de düzenlendi ve programın konuğu Dünya Güreş Şampiyonu Yasemin Adar oldu.

Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonunda Mimar Sinan Spor Salonu’nda düzenlenen toplantıda dünya şampiyonu Adar geleceğin yıldız adayları ile bir araya gelerek bilgi birikimlerini genç sporcularla paylaştı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Şampiyonların İzinde Projesi,  farklı branşlarda spor hayatını sürdüren sporcuların, alanlarında ulusal veya uluslararası başarılar elde etmiş üst düzey sporcularla bir araya getirilerek bu kişilerin bilgi ve tecrübelerinden yararlanmalarını sağlamayı ve yıldız adaylarının spor hayatlarına katkı sağlamalarını amaçlayan bir gençlik ve spor projesi olarak hayata geçirildi.

Projeyle, Olimpiyat, Dünya ve Avrupa Şampiyonlarında ya da takım sporlarında önemli başarılar elde etmiş sporcular, geleceğin spor yıldızı adayları ile bir araya gelerek bilgi birikimlerini genç sporcularla paylaşacaklar.

Ersin Düzen’in moderatörlüğünde düzenlenecek programlar, her hafta TRT’ekranlarında  yayınlanacak.

Spor Extra Haber Merkezi

© Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Haberler sadece link verilerek kullanılabilir.

Check Also

U19 ve U13 Liglerinde Toplu Sonuçlar

Edirne U19 ve U13  futbol liglerine ikinci hafta maçları  bugün oynanan karşılaşmalarla geride kaldı. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!