Anasayfa / Basketbol / Edirnespor, Gordon İle Yollarını Ayırdı

Edirnespor, Gordon İle Yollarını Ayırdı

Edirnespor basketbol takımı, ABD’li oyun kurucu Alex Gordon ile yollarını ayırdı. Geçtiğimiz hafta sonu oynanan Bandırma Kırmızı kadrosuna da alınmayan Gordon’ın takımla ilişkisinin kesilmesinin disiplinsiz davranışları olduğu düşünülüyor.

Aldığımız duyumlara göre Alex Gordon’ın gönderilmesinin nedenleri giderek artan disiplinsiz davranışları, takım arkadaşları ile uyumsuzluk göstermesi ve teknik heyetin oyuncunun performansından memnun olmaması.

Takımda forma giydiği 5 maçta toplamda 87sayı atmasına rağmen  (İlk maç 19, ikinci maç 23, üçüncü maç 24) son iki maçta sayı oranının düştüğü (Dördüncü maç 6, beşinci maç 6) Alex Gordon’ın 3 sayı bölgesinde de istenilen performansı (yüzde 12,5) veremediği biliniyor.

Gordon’ın yerine yeni bir oyuncunun alınmasının düşünüldüğü ama mevcut mali olanaklar çerçevesinde bunun çok zor olacağı da ulaşan bilgiler arasında bulunuyor.

Spor Extra Haber Merkezi

© Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Haberler sadece link verilerek kullanılabilir.

Check Also

Bu Mağlubiyet Hiç İyi Olmadı

Her iki takım için de sonucun çok önemli olduğu TBL 10’uncu hafta karşılaşmasında Edirnespor rakibi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!