Anasayfa / Altyapılar / Bu Hafta 2 Günde Bir Maç Var

Bu Hafta 2 Günde Bir Maç Var

EdirneU19 ve U13 Futbol Ligleri, okul yarı yıl tatili değerlendirilerek yoğunlaştırılmış bir programla devam edecek.

Bu hafta gruplarda 3, 4 ve 5’inci hafta karşılaşmaları birer gün arayla oynanacak ve ilk yarılar sona erecek .

Haftanın maç programı şöyle;

22 Ocak Salı

U19 Ligi A-Grubu

Saraçhane 1 Saat:15:45

Edirnespor-Saraçhanespor

Yeni İmaret Sahası Saat: 15:00

Yeni İmaretspor-Enderspor

Köprücespor bay

U19 Ligi B-Grubu

Keşan Atatürk Stadı Saat:13:00

Keşanspor 1959 – Uzunköprüspor

Keşan Sentetik Saat:16:00

Anafartalarspor-Aşçıoğluspor

Uzunköprü Sentetik Saat:15:00

Mescitspor – Keşan İdm. Yurdu

U13 Ligi A-Grubu

Saraçhane 2 Saat:13:00

Enderspor-Uzunköprü Veteranlar SK

Saraçhane 2 Saat:16:15

DSİ – Edirne Birlik

Yıldırım İbrahim Acar Saat:15:00

Yıldırım GB – Genç Aslanlar

U13 Ligi B-Grubu

Saraçhane 1 Saat:14:00

Trakya Kartalları – Şükrüpaşa SK

Saraçhane 2 Saat:14:45

Fatih SK – İl Özel İdare SK

Keşan Sentetik Saat:14:00

Keşan Genç Ordu – Karaağaç Ardaspor

24 Ocak Perşembe

U19 Ligi A-Grubu

Hıdırağa TÜFAD Sahası Saat:15:00

Köprücespor-Edirnespor

Saraçhane 1 Saat:13:00

Saraçhanespor-Yeni İmaret

Enderspor bay

U19 Ligi B-Grubu

Keşan Sentetik Saat:16:15

Keşan İdm. Yurdu – Uzunköprüspor

Keşan Sentetik Saat: 14:00

Anafartalarspor – Mescitspor

Uzunköprü Sentetik Saat: 16:00

Aşçıoğluspor – Keşanspor 1959

U13 Ligi A-Grubu

Saraçhane 1 Saat:15:15

Edirne Birlik – Enderspor

Yıldırım İbrahim Acar Saat:15:00

Yıldırım GB – DSİ

Uzunköprü Sentetik Saat:13:30

Uzk. Veteranlar SK – Genç Aslanlar

U13 Ligi B-Grubu

Saraçhane 2 Saat:13:00

İl Özel İdare SK – Trakya Kartalları

Saraçhane 2 Saat:14:45

Fatih SK – Keşan Genç Ordu

Saraçhane 2 Saat:16:15

Karaağaç Ardaspor – Şükrüpaşa SK

26 Ocak Cumartesi

U19 Ligi A-Grubu

Saraçhane 1 Saat:12:00

Enderspor – Saraçhanespor

Yeni İmaret Sahası Saat:14:00

Yeni İmaretspor-Köprücespor

Edirnespor bay

U19 Ligi B-Grubu

Keşan Sentetik Saat:13:00

Keşanspor 1959 – Keşan İdm. Yurdu

Uzunköprü Sentetik Saat: 12:30

Mescitspor – Aşçıoğluspor

Uzunköprü Sentetik Saat:15:15

Uzunköprüspor-Anafartalarspor

U13 Ligi A-Grubu

Saraçhane 2 Saat:12:00

Edirne Birlik – Yıldırım GB

Saraçhane 2 Saat:13:45

DSİ – Uzk. Veteranlar SK

Saraçhane 2 Saat:15:30

Genç Aslanlar – Enderspor

U13 Ligi B-Grubu

Saraçhane 1 Saat:14:15

Şükrüpaşa SK – Fatih SK

Saraçhane 1 Saat:16:00

Trakya Kartalları – Karaağaç Ardaspor

Keşan Sentetik Saat: 15:15

Keşan Genç Ordu – İl Özel İdare SK

Check Also

“Sorumlulardan Gerçek Bir Açıklama Bekliyoruz”

Bölgesel Amatör Lig 11.Grupta son 3 haftaya 5 puan önde lider giren ve grup şampiyonluğuna …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!