Anasayfa / Genel / Osmanlı Zorlansa da Kazanmasını Bildi

Osmanlı Zorlansa da Kazanmasını Bildi

Edirne Süper  Amatör Ligin 13’üncü haftasında Edirne Saraçhane sahasında Karaağaç Karlıovaspor, lider Osmanlıspor’u konuk etti.

Lider Osmanlıspor, Karlıova karşısında oldukça zorlansa da maçtan 2-1 galibiyetle ayrılarak 3 puanı hanesine yazdırdı ve liderliğini devam ettirdi.

Karaağaç Karlıovaspor maçın başından sonuna kadar hocaları Rahmi Kandemir’in verdiği taktiği en az hata ile uygulayarak adeta rakibine kök söktürdü.

Karlıovaspor ort sahasını ve defansını aşmakta zorlanan Osmanlıspor ilk golünü 45’de kazandığı penaltıdan buldu. Penaltıyı kullanan Sefa Kılıç Osmanlıspor’u 1-0 öne geçirdi ve ilk yarı bu skorla sona erdi.

Karaağaç Karlıova ikinci yarıya da ilk yarıdaki oyun anlayışıyla devam ettirdi. Osmamlıspor ikinci golünü ancak 71!inci dakikada Ali Keçeci’nin ayağından buldu ve skoru 2-0 yaptı.

Karlıovaspor maç boyunca rakibini önce durdurmak sonra da kontra ataklarla ve duran toplardan gol arayışını sürdürmek istedi ve maç boyunca bunu layıkıyla yaptı ve 90+3’te Emre Özten’in yaklaşık 30 metreden kullandığı serbest vuruş sonunda aradığı golü buldu. Emre oldukça güzel vurdu, kaleciden seken topu iyi takip eden Baihelamu topu ağlarla buluşturdu 1-2.

Maç bu skorla sona erdi.

Hakemler: Yalçın Biçer, Ernur Önbey, Sercan Özer.

Karaağaç Karlıovaspor: Oğuzhan Karagöz, Cem Midye, Melih Erdoğan, Fatih Akaret, Süleyman Müşfik Tekin, Ufukcan Güllerden, Oktay Meriç, Serdar Küçük, Emre Özten, Bahadır Karataş, Baihelamu Pahilati.

Yedekler: Erdal Sürücü, Hüseyin Umut Tetik, Adilijiang Abulaiti, Tayfun Sülün, Berke Gül.

Osmanlıspor: Hüseyin Ballı, Cüneyt Gedik, Mert Balta, Uğurcan Tirak, Seyfettin Eraslan, Sabri Tekin, Sefa Kılıç, Beytullah Kesgin, Ali Keçeci, Görkem Kurt, Ergin Künteci.

Yedekler: Ahmet Çabuk, Hüseyin Özsu, Nurullah Erek, Ahmet Turgut, Salih Aslanoğlu.

Check Also

Hakemler, Futbolcular, Antrenör ve Yöneticiler Melih Altınok İçin Oynayacaklar

Edirne amatör futboluna uzun yıllar futbolcu olarak hizmet ettikten sonra aktif futbol yaşamına antrenör olarak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!