Anasayfa / Genel / Haftanın Hakem ve Gözlemcileri

Haftanın Hakem ve Gözlemcileri

9 ve 10 Şubat tarihlerinde oynanacak Edirne Süper Amatör Lig, 1.Amatör Küme, U19 ve U13 Liglerinde görev yapacak hakem ve gözlemciler şöyle;

SÜPER AMATÖR LİG             İPSALASPOR-HAVSA BİRLİKSPOR

MUSTAFA KAAN GÜVENÇ -ANIL KÜÇÜKKARACA  -MARSEL ÇAPAR                ŞERAFETTİN ÇETİN (Gözlemci)

SÜPER AMATÖR LİG             KARLIOVASPOR-TUNCASPOR

YAŞAR DEMİR-GÖRKEM BUBEKTAŞ-  DENİZ SEZER         SOYKAN ÇEKVER (Gözlemci)

SÜPER AMATÖR LİG             SARAÇHANESPOR-KİRİŞHANESPOR

H. GÖRKEM PEHLİVANLI- MUSTAFA BURAK ATAALP-ERAY GÖRGÜN                KADİR KARAHAN (Gözlemci)

SÜPER AMATÖR LİG             YILDIRIM G.B.-LALAPAŞASPOR

GÖKHAN ALKAYALAR-MEHMET ÖZYİĞİT-SAMET CAN VARLI  KEMAL HALKAPINAR (Gözlemci)

SÜPER AMATÖR LİG             YENİ İMARETSPOR – OSMANLISPOR

MURAT DİNLER- EGE FIDANCI- RECEP TAYYİP KELEŞ          ÖZCAN TEKÇE (Gözlemci)

1.AMATÖR LİG       SÜLEOĞLUSPOR-MEGA GENÇSPOR

AYTAÇ ÇOBANOĞLU- MERT YÜKSEL- ERİNÇ YÜZEN         ÖZGÜR İPÇİ (Gözlemci)

1.AMATÖR LİG       KIRCASALİHSPOR-18 KASIM KURTULUŞSPOR

SERDAR DÖŞLÜ-SERCAN ÖZER- ERTUĞRUL YASİN ODAVİŞTA                KEMALETTİN BOZDAĞ (Gözlemci)

1.AMATÖR LİG       SUBAŞISPOR- ANAFARTALARSPOR

YALÇIN BİÇER – ZİHNİ  ERTAŞ- ERNUR ÖNBEY       KANİ GÖKALP (Gözlemci)

1.AMATÖR LİG       AŞÇIOĞLUSPOR-ENEZSPOR

ERDEM EMRE ALTIN- ÜMIT TERZI-SEMİH ÇONGULOĞLU           HALİL ZONGÜR (Gözlemci)

1.AMATÖR LİG       YENİ MAHALLESPOR- ÇARŞISPOR

HARUN  KATI-ABDULLAH AKKURT – EMİR ERDEM          HALDUN DOKUR (Gözlemci)

1.AMATÖR LİG       KAZANOVASPOR- D.S.İ. SPOR

GÖKHAN ŞENEL-GÖKSU ÇETİN- SAMET KARAÇAY  COŞKUN DOĞAN (Gözlemci)

U-19 LİGİ SARAÇHANESPOR-EDİRNESPOR

MEHMET CAN GÜLER            ALPEREN GÜLER   SERCAN ÖZER       YUSUF TİRYAKİ (Gözlemci)

U-19 LİGİ ENDERSPOR- YENİ İMARETSPOR

ÖZDEN İPÇİ-ERAY GÖRGÜN-ERNUR ÖNBEY       BARIŞ BOZKURT (Gözlemci)

U-19 LİGİ UZUNKÖPRÜSPOR-KEŞANSPOR 1959

SEZER TOSUN- ARİF TAŞKIN-DORUK EGE TEKİN                GÜNAY KARAGÜL (Gözlemci)

U-13        GENÇ ARSLANLAR –  YILDIRIM G.B.         MUSTAFA BURAK ATAALP 

U-13        UZUNKÖPRÜ VETERANLAR-ENDERSPOR          GÖKSU KIRHAN

U-13        EDİRNE BİRLİK-D.S.İ. SPOR            YAĞIZ ATA ÇORBALI

U-13        ÖZEL İDARE-FATİHSPOR            GÜRKAN YÖRÜK

U-13        KARAAĞAÇ ARDASPOR-KEŞAN GENÇ ORDU              SÜLEYMAN IRAK   

U-13        ŞÜKRÜPAŞASPOR-TRAKYA KARTALLARI          E. YASİN ODAVİŞTA  

 

Check Also

3 Altın Puan 90+4’de Geldi

Edirnespor önemli bir deplasmandan 3 puanla dönmeyi başardı. BAL 11.Grup 8’inci hafta karşılaşmasında Alibeyköyspor’a konuk …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!