Anasayfa / Genel / Liderden Görkemli Yardımlaşma Yemeği

Liderden Görkemli Yardımlaşma Yemeği

Edirne Süper Amatör Lig lideri Osmanlıspor’un 7.Geleneksel Yardımlaşma Yemeği geçtiğimiz hafta sonu yapıldı.

500 dolayında davetlinin katıldığı yemekte Osmanlıspor’un eski futbolcusu, onursal başkanı, Dosso Dosso Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan’da yer aldı.

Irmak Armoni salonunda düzenlenen gecede konuşan Eraslan, ne annesinin ne de babasının Osmanlılı olduğunu, fakat kendisinin Osmanlı köyünden olduğunu söyledi.

Sözleri sık sık salonda bulunanlar tarafından alkışlarla kesilen Eraslan, gecede açık artırmaya çıkarılan topu 10 bin TL’ye formayı ise 5 bin 100 TL’ye satın aldı.

Osmanlıspor’a her zaman maddi manevi her türlü desteğe hazır olduğunu dile getiren Eraslan, “Bana ne zaman Osmanlıspor için ihtiyaç olursa ben her zaman orada olacağım” dedi.

“Osmanlıspor her zaman başarılı ile anılacak” dediği konuşmasında Kulüp başkanı Av. Çağrı Muştu “ Birileri bize haddinizi bilin diye yazılar yazdı, birileri bize siz köy takımısınız haddinizi bilin diye yazılar yazdı. Kimse kusura bakmasın bu konularda biz haddimizi bilmeden sonuna kadar gideceğiz”  dedi.

Osmanlıspor olarak borçlarının olmadığını kasada 90 bin TL paralarının olduğunu söyleyen Muştu, başarının sırrının aile olmaktan geçtiğini vurguladı.

Amaçlarının sadece Osmanlıspor kulübüne değil Osmanlı köyüne de hizmet etmek olduğunu anlatan Muştu, “ Zafer her zaman inananların olacaktır.”dedi.

Gecede bu güne kadar Osmanlıspor’a emeği geçenlere plaket verildi.

Gece hediye çekilişi ve eğlence ile devam etti.

Büyük emeklerle fedakarlıkla kurulan Büyük Osmanlı Spor Kulübümüze yaptıklarımız yapacaklarımızin teminatıdır…

Çağrı Muştu paylaştı: 9 Mart 2019 Cumartesi

Check Also

U14 Şampiyonluk Kupası Edirnespor’un

Bugün oynanan final ve üçüncülük-dördüncülük maçlarıyla Edirne U14 ligi sona erdi ve final maçında rakibi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!