Anasayfa / Altyapılar / Minik Kramponlar’da Grup Maçları Sona Erdi

Minik Kramponlar’da Grup Maçları Sona Erdi

Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve  18 okulun katılımıyla 2 Nisan Salı günü  başlayan  “Minik Kramponlar Futbol Ligi” nde grup maçları sona erdi ve gruplarını ilk iki sırada bitiren takımlar çeyrek finalist oldular.

Bugüne dek oynanan maçlarda alınan toplu sonuçlar şöyle;

2 Nisan Salı

Trakya Birlik İ.O. 2-0  Kurtuluş İ.O.

İnönü İ.O.  0-5  Ticaret Borsası İ.O.

Vali Fahri Yücel İ.O. 0-3 Gazi İ.O.

Şehit Asım İ.O. 0-1  Şükrüpaşa İ.O

75.Yıl İ.O. 4-0  Fevzipaşa İ.O.

50.Yıl İ.O. 5-1   Tayakadın İ.O.

Yüksel Yeşil İ.O. 4-0  Lalaşahinpaşa İ.O.

Kadripaşa İ.O. 1-1  Plevne İ.O.

(Penaltı atışları sonucu 1-0 Plevne İlkokulu)

3 Nisan Çarşamba

Mustafa Necati İ.O. 2-3 50.Yıl İ.O.

Tayakadın İ.O. 1-4  75.Yıl İ.O.

Meriç İ.O. 1-0  Kadripaşa İ.O.

Plevne İ.O. 0-1  Yüksel Yeşil İ.O.

4 Nisan Perşembe

Kurtuluş İ.O. 2-0 İnönü İ.O.

Ticaret Borsası İ.O. 1-2  Trakya Birlik İ.O

Gazi İ.O. 0-0  Şehit Asım İ.O.

(Penaltı atışları sonucu 2-0 Gazi İlkokulu)

Şükrüpaşa İ.O. 2-1 Vali Fahri Yücel İ.O.

5 Nisan Cuma günü programı ise şöyle;

Fevzipaşa İ.O. 1-3 Tayakadın İ.O.

75.Yıl İ.O. 4-0  Mustafa Necati İ.O.

Lalaşahinpaşa İ.O. 0-1 Plevne İ.O.

Yüksel Yeşil İ.O.  0-0  Meriç İ.O.

(Penaltı atışları sonunda 3-2 Yüksel Yeşil İ.O.)

8 Nisan Pazartesi

Trakya Birlik İ.O. 4-0  İnönü İ.O.

Ticaret Borsası İ.O. 1-2  Kurtuluş İ.O.

Vali Fahri Yücel İ.O. 0-4  Şehit Asım İ.O.

Şükrüpaşa İ.O. 0-1  Gazi İ.O.

9 Nisan Salı

50.Yıl İ.O.1-2  75.Yıl İ.O.

Mustafa Necati İ.O. 0-0  Fevzipaşa İ.O.

(Penaltı atışları sonunda 3-2 Mustafa Necati İ.O.)

Kadripaşa İ.O. 0-4 Yüksel Yeşil İ.O.

Meriç İ.O. 3-0 Lalaşahinpaşa İ.O.

11 Nisan Perşembe

Tayakadın İ.O. 0-2  Mustafa Necati İ.O.

Fevzipaşa İ.O. 0-3  50.Yıl İ.O.

Plevne İ.O. 1-2  Meriç İ.O.

Lalaşahinpaşa İ.O. 0-0 Kadripaşa İ.O.

 

15 Nisan Pazartesi Çeyrek Final

75.Yıl İ.O – Kurtuluş İ.O / 10:00

Yüksel Yeşil İ.O. – Şükrüpaşa İ.O. / 10:00

Trakya Birlik İ.O. – 50.Yıl.İ.O  / 10:40

Gzi İ.O. – Meriç İ.O.  / 10:40

13 Nisan Çarşamba Yarı Final

A1-C2 galibi  – B1-D2 galibi / 11:00

C1-A2 galibi – D1-B2 galibi / 11:00

19 Nisan Cuma Final

3-4.’lük Maçı /12:00

Final Maçı / 12:00

Check Also

2.Trakya Birlik U11 Cup Basın Toplantısı Yapıldı

Spor Extra tarafından düzenlenen ve bu yıl 12-13-14 Temmuz tarihlerinde ikinci kez düzenlenecek olan “Spor …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!