Anasayfa / Genel / Edirnespor’dan Yetişenler 17.Kez Bir Araya Geldi

Edirnespor’dan Yetişenler 17.Kez Bir Araya Geldi

Edirnespor’dan Yetişenlerin geleneksel yemeğinin 17’incisi 17 Nisan Çarşamba akşamı Villa Restaurant’ta yapıldı.

Edirne ASKF Başkan Vekili Emre Alp, ASKF Müdürü Lütfü Özköse ve CHP Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Şükrü Ciravoğlu’nun yanı sıra Edirnespor’da en az 3 dönem yöneticilik yapmış veya futbol oynamış 40 dolayında Edirnespor emektarının katıldığı yemekte geçmiş günler yad edilirken Edirnespor’un içinde bulunduğu durum da konuşuldu.

Katılanların masraflarını kendi cebinden ödedikleri gece için hiçbir şekilde davetiye satılmadığı ve gecenin organizasyonu için hiçbir yerden maddi katkı sağlanmadığı öğrenildi.

Basri Uzunca, Nurettin Uzer, Özkan Diner gibi Edirnespor’a yıllarını veren efsane isimlerin konuşma yaptığı gecede Edirnespor’un emektar futbolcularından Bülent Adriyatik’de bir konuşma yaptı. Adriyatik konuşmasında Edirnerspor’un bugün içinde bulunduğu duruma değinerek Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın yeterli desteği vermesine rağmen kulübün yanlış politikalar yüzünden yönetilemediğini ve ehliyetsiz kişilerin elinde bulunduğunu söyledi.

Yemekte ayrıca 10 kişiye Edirnespor’un gerçek renkleri olan SARI-KIRMIZI forma hediye edildi.

Yemeğe katılan ve Edirne spor kamuoyunda Köfte Adnan olarak bilinen Adnan Yıldız Spor Extra’ya bir açıklama yaptı. Yıldız “Sizin aracılığınız ile Edirne futbol kamuoyunun bir şeyi bilmesini istiyorum. Biz bu yemeğin 17’incisini düzenledik. Ve tarihini yaklaşık 5-6 hafta önce belirledik. Villa Restaurant’ın sahibi Şaban Alabaş ile 30-35 gün önce görüşerek rezervasyonumuzu yaptırdık. Şimdi bazı çevrelerde Edirnespor Salı günü maçı kaybetti, bunlar da Çarşamba günü toplanıp, sevinç yemeği düzenlemişler gibi ahlaksız sözler ediliyormuş. Ayıptır. Hiç utanmıyorlar. Biz bu yemeği ilk defa değil, 17’inci kez yapıyoruz. Ve gününü de 30-35 gün önce belirledik. İnanmayan gider Villa Restaurant sahibi sayın Şaban Alabaş’a sorabilirler. Bu lafları edenler gerçek Edirnespor düşmanlarıdır” dedi.

Check Also

Fatih SK – Genç Aslanlar : U15’de Finalin Adı

Edirne U15 Ligi 2019-2020 Sezonu şampiyonu bugün oynanacak final maçıyla belli olacak. Yarı finalde rakibi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!