Anasayfa / Genel / “Oyuncu Kadromuz Şampiyonluk İçin Yeterli Değildi”

“Oyuncu Kadromuz Şampiyonluk İçin Yeterli Değildi”

Amatörlig.net spor sitesinden Ali Kemal Demir’e açıklamalarda bulunan Edirnespor teknik direktörü Adnan Toros Edirnespor’un futbolcu kadrosunun şampiyonluk için yeterli olmadığını vurguladı. Toros ara transferde de istedikleri oyuncuları alamadıklarını söyledi.

Adnan Toros, Edirnespor’u 3.Lige çıkartmak için çok emek verdiklerini ancak son haftalarda olmadık puan kayıpları neticesinde şampiyonluğu 1 puan ile Modafenspor’a kaptırdıkları için üzgün olduğunu belirtti.

“Ara transferde istediğimiz oyuncuları alamadık”

BAL 11.Grupta zorlu İstanbul takımlarıyla kıyasıya bir mücadele verdiklerini ifade eden Toros, ligin 5’nci haftasında aldığı Edirnespor’da performansını yeterli bulmadığı sekiz oyuncuyla yollarını ayırıp devre arasına kadar zor ve kısıtlı kadroyla ilk devreyi lider Modafen’in bir puan gerisinde kapatarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıp, ikinci devrede bütçe yetersizliğinden dolayı ara transferde istediği oyuncuları alamadıkları için ikinci yarıya biraz sıkıntılı girdiklerine vurgu yaptığı açıklamasında, “Tüm bu olumsuzluklara rağmen şampiyonluk mücadelemizi son haftaya kadar taşıdık” açıklamasını yaptı.

“Oyuncu kadromuz şampiyonluk için yeterli değildi”

Edirnespor’un oyuncu kadrosunun şampiyonluk için yeterli olmadığını aktaran Toros, “Son haftalara beş puan farkla önde girmemize rağmen son üç haftada aldığımız yenilgiler sonucunda şampiyonluğu kıl payı kaçırdık. Tüm bunlar takımımızın sergilediği duruşun önemli olduğunu gösterir” ifadesini kullandı.

“Recep Gürkan’a teşekkür ederim”

“Takımımız ikinci devrede özgüvenini kazanmıştı” diyen Toros, “Benim her zaman tek beklentim var, o da başarı. Başarının dışında bir şey zaten bizi tatmin etmiyor.” dedi. Edirnespor’un, 2018- 2019 sezonunda elde ettiği ikinciliğinin sadece teselli olduğunu anlatan Adnan Toros, “Edirnespor’da desteğiyle her zaman yanımızda olan Belediye Başkanımız Sayın Recep Gürkan, Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Hakan İşcan ve gecesini gündüzüne katarak her türlü yanımızda olan Başkanımız Sayın Savaş Üner’e teşekkürlerimi borç bilirim. Ayrıca 12. adamımız olan ve hiçbir zaman desteğini esirgemeyen taraftarlarımıza saygı ve sevgilerimizi sunuyorum. Bundan sonra Edirnespor’un başarılı olması için elimizden gelen tüm çabaları uzak ta olsak göstereceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

Kaynak: Ali Kemal Demir – www.amatorlig.net

Check Also

Ya Tamam Ya Devam mı..???  Yoksa Aynı Hüsrana Tam Yol İleri mi…???

Ya tamam ya devam mı..!!!  Yoksa aynı hüsrana tam yol ileri mi…!!! 5.hafta karşılaşması öncesi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!