Anasayfa / Altyapılar / Dev Turnuvada 2.Gün Geride Kaldı

Dev Turnuvada 2.Gün Geride Kaldı

Edirne ve Trakya’nın en büyük futbol turnuvası olan “Spor Extra 2.Trakya Birlik U11 Cup” da 13 Temmuz Cumartesi günü oynanan 36 karşılaşma ile grup maçları tamamlandı ve14 Temmuz Pazar günü oynanacak çapraz eşleşmelerde karşılaşacak takımlar belli oldu. Turnuvanın ilk gün 24 karşılaşma oynanmıştı.

6’şar takımlı 4 grupta yapılan karşılaşmalar sonunda A-Grubunda Bursa Karacabey grup birincisi, Edirne Şükrüpaşa grup ikincisi, B-Grubunda Gölcük Karadeniz grup birincisi, Edirne Birlik grup ikincisi, C-Grubunda İstanbul Arena Turuncu grup birincisi, Gölcük Kavaklı grup ikincisi, D-Grubunda Edirne Şükrüpaşa Atletik grup birincisi olarak çeyrek final çapraz eşleşmelerinde oynamaya hak kazanırken, gruplarını 3-4-5 ve 6’ıncı sıralarda bitiren takımlar da klasman maçları oynayacaklar. Grup birincileri grup ikincilerine karşı oynarlarken, galip gelen takımlar yarı finalde eşleşecekler ve buradan final ve üçüncülük karşılaşmalarının isimleri çıkacak.

Çeyrek final ve klasman eşleşmeleri söyle oldu;

Çeyrek finale yükselen 8 takım içinde 3 Edirne kulübü bulunuyor. Edirne turnuvaya 5 takım ile katılmıştı.

Çeyrek final karşılaşmaları sonunda en az 1 Edirne takımı mutlaka yarı finale yükselecek.  Çeyrek final karşılaşmalarında maçlar berabere biterse maç sonunda 5’e penaltı atışı yapılacak.

Turnuvada 14 Temmuz Pazar günü son karşılaşmalar oynanacak ve maçlar sabah saat 09:00’da başlayacak.

 

Check Also

Hakemler, Futbolcular, Antrenör ve Yöneticiler Melih Altınok İçin Oynayacaklar

Edirne amatör futboluna uzun yıllar futbolcu olarak hizmet ettikten sonra aktif futbol yaşamına antrenör olarak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!