Anasayfa / Genel / Yeni Edirnespor Bugün Sahaya Çıkıyor

Yeni Edirnespor Bugün Sahaya Çıkıyor

Geçtiğimiz sezon yaşadığı bir çok olumsuzluklar ve cevabı verilemeyen olaylar sonunda şampiyonluğu son birkaç haftada elinden kaçıran Edirnespor, yeni bir yapılanmanın ardından sezon hazırlıklarına erken başlamış ve kadrosunu şampiyonluk yolunda baştan aşağıya yenilemişti.

Erken ve yıldız transferleri ile dikkatleri üzerine çeken ve şehirde tekrar heyecan uyandıran Edirnespor bugün yeni sezon için sahaya iniyor.

30 Temmuz Salı günü saat 17.50’de Edirne 25 Kasım Stadında yeni sezon için sahaya inecek olan Edirnespor 11 Ağustos tarihine kadar çalışmalarını Edirne’de sürdürecek ve 12 Ağustos’ta da ikinci etap çalışmaları için Afyonkarahisar’a gidecek.

Yeni sezon çalışmaları öncesinde Edirne’ye gelen oyuncular Pazartesi akşamı Edirnespor başkanı Savaş Üner ve Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Hakan İşcan’ın da katıldığı yemekte bir araya geldiler.

22 kişilik Edirnespor kadrosunda yer alan isimler ve geldikleri takımlar şöyle;

Ümit Kurt – Kaleci – Çengelköy,Müslüm Nas – Kaleci – Gaziosmanpaşa, Mert Yıldırım – Kaleci – Edirnespor ,Oğuz Yeşil – Sol bek – Maltepespor,Furkan Süzen – Sol bek – Edirnespor,Mert Tuğ – Stoper – Mardin Bşb,Şahin Fırat – Stoper – Edirnespor ,Ayberk Tuncer – Stoper – Ağrı 1970,Kaan Yüksel – Sağ bek – Çengelköy,Okan bebek – Sol açık – Kartalspor , Emin Akyıldız – Sağ açık – Aliağa ,Serdal Öz – Forvet arkası – Çengelköy ,Alpaslan Bağımsız-Önlibero-G.Osmanpaşa ,Sezer Erden – Ön libero – Beşyüzevler ,Ö. Faruk Kalfa – Ön libero -Gaziosmanpaşa ,Kazım Birkan – Ön libero – Gaziosmanpaşa,Abdullah Çakmak – Orta saha – Albayrak ,Sefa Turan – Forvet – Biga spor,Hakan Doğan – Forvet – İçelspor,Alp Afşin – Edirnespor ,-Berkay Aykız- Altyapı,Umut Çalışkan – Altyapı

Check Also

Fatih SK – Genç Aslanlar : U15’de Finalin Adı

Edirne U15 Ligi 2019-2020 Sezonu şampiyonu bugün oynanacak final maçıyla belli olacak. Yarı finalde rakibi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!