Anasayfa / Altyapılar / Altay Başkanı Edirne’ye Geldi

Altay Başkanı Edirne’ye Geldi

Türk futbolunun köklü kulüplerinden olan ve ülke futboluna nice yıldızlar yetiştiren Altay Spor Kulübü’nün başkanı  Özgür EKMEKÇİOĞLU,   Edirnegücüspor  ve Büyük Altay Edirne Futbol Okulu’nun misafiri oldu.

Büyük Altay Futbol Okulu ve Edirnegücüspor Kulübünün antrenman yaptığı Kaptan Halı saha Tesislerine gelen Ekmekçioğlu’nu   Edirnegücüspor Kulübü Başkanı ve Büyük Altay Edirne Futbol Okulu sorumlusu Efe AKTUĞ, kulüp yöneticileri, teknik sorumlular, veliler ve öğrenciler karşıladı.

  “İLK SPOR OKULU ZİYARETİM”

Kendisini karşılayan herkese teşekkürlerini takdim eden Ekmekçioğlu, kulüp başkanı olarak ilk kez şehir (İzmir) dışı bir futbol okulunu ziyaret ettiğini belirterek bunda katkısı olan Edirne Büyük Altay Futbol Okulu Sorumlusu ve Edirnegücüspor Başkanı Efe Aktuğ’a teşekkür ederek bundan çok büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Büyük Altay Spor Kulübü armasının Edirne’de gururla temsil edilmesinin kendisini gururlandırdığını söyleyen Ekmekçioğlu, ayrıca burada güzel bir aile ortamının yaratılmış olduğunu da belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.

“BEN GÖZÜMÜ ALTAY’DA AÇTIM”

Ekmekçioğlu’nun ardından söz alan Efe Aktuğ, kendisinin gözünü Altay’da açtığını dile getirerek, eşiyle birlikte gerçekleştirmeyi düşündükleri iş planlarını da Büyük Altay’a göre ayarladıklarının altını çizdi. Ekmekçioğlu’nun burada olmasının kendisi için çok büyük bir onur olduğunu kaydeden Aktuğ, amaçlarının futbol okulu ve kulüp sporcularına şanlı Büyük Altay forması giydirmek olduğunu söyleyerek kendisine ziyareti için teşekkür etti.

      “FUTBOLCULAR ARA ARA ZİYARETE GELSİN”

Konuşmada söz alan öğrenci velisi Bülent Demircan, futbol okulunun sadece spor eğitimi değil, karakter, ahlak ve disiplin konularında da sporculara bilgi verdiğini, çocukların bunu alıp uygulamada da bunları yaşayarak gördüklerini ifade etti.

Ayrıca çocukların Büyük Altay Kulübü futbolcusu Marco Paxio’yu çok sevdiklerini belirten Demircan, çocukluk yaşlarında kendilerinin de bazı futbolcuları idol olarak kabul ettiklerini söyleyerek, Büyük Altaylı futbolcuların belirli aralıklarla ziyaret programlarının düzenlemelerini aidiyet duygusu olarak olumlu olacağını belirtti.

Check Also

Hakemler, Futbolcular, Antrenör ve Yöneticiler Melih Altınok İçin Oynayacaklar

Edirne amatör futboluna uzun yıllar futbolcu olarak hizmet ettikten sonra aktif futbol yaşamına antrenör olarak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: EMEK KARŞILIKSIZ KOPYALANAMAZ !!!